JESIEŃ 2018 NALEŻY DO STACJI TVN STYLE! PRZED WIDZAMI NOWE INSPIRACJE!

Tej jesieni widzowie TVN Style mieli okazję poznać nowe twarze stacji w premierowych, autorskich formatach. Produkcje pełne praktycznych porad oraz wzruszających i ekscytujących momentów skutecznie przyciągnęły przed telewizory widzów z miejskich i kobiecych grup docelowych. Świadczą o tym doskonałe wyniki stacji: 1,4% SHR% w grupie W16-49 c50k+ (wzrost o 10% RDR), indeks dopasowania w tej grupie równy 173 oraz średni miesięczny zasięg stacji, który wyniósł jesienią ponad 9,5 mln osób!

Widzowie TVN Style chętnie śledzili metamorfozy kobiet i mężczyzn pragnących przebudować swoje życie po rozwodzie, przeprowadzane przez Agatę Młynarską i Krzysztofa Mirucia w programie „Eks-tra zmiana”. W grupie kobiet, mieszkanek miast udział programu wyniósł 1,3%, natomiast indeks dopasowania AFF osiągnął wartość 182. Dużą popularnością cieszył się również nowy format „Poczuj się jak Małgosia Rozenek” osiągając 1,5% SHR% oraz AFF na poziomie 183 w grupie kobiet z miast.

Sezon wiosenny zapowiada się dla widzów TVN Style naprawdę ciekawie. Przede wszystkim powraca w nowej odsłonie „Nowa misja ratunkowa”! To ogromna dawka domowych porad i inspiracji, które widzowie poprzednich edycji programu szczególnie cenią. Niezmiennie ciesząca się dużą sympatią widowni Ula Chincz pokaże patenty i sposoby na przemianę zaniedbanych mieszkań w przytulne, czyste i funkcjonalne przestrzenie. Tegoroczna edycja „Misji ratunkowej” osiągnęła świetne wyniki oglądalności w grupie mieszkanek miast. Świadczą o tym udziały w tej grupie na poziomie 1,4% SHR%.

Również wiosną 2019 powróci flagowy program TVN Style, niezastąpiona „Pani Gadżet”! To wyjątkowa propozycja dla wszystkich pań, które pasjonują nowinki produktowe i przydatne rozwiązania dnia codziennego. Anna Nowak-Ibisz śledzi najnowsze propozycje sprzętów z każdej branży i na własnej skórze testuje wszystko to, co może przydać się nowoczesnej kobiecie. Ania Nowak-Ibisz jest wieloletnią przewodniczką po wszelkiego rodzaju gadżetach. Nie brakuje jej pomysłów, mało tego… ma ich coraz więcej!

Przed widzami kolejne niezwykłe chwile w odmienionym programie Mai Sablewskiej, którego gośćmi będą tym razem puszyste kobiety i krąglejsi mężczyźni potrzebujący modowej pomocy w związku z ważną uroczystością, której będą uczestnikami. W programie „Sablewska od stylu – na okazję” prowadząca przygotuje uczestników do udziału w różnego rodzaju spotkaniach towarzyskich tak, by czuli się podczas nich pewnie i pięknie!

Dane: NAM, IX-XI 2018, SHR% W16-49C50+, COV A4+, Programmes, SHR% W16-49 C50+, AFF W16-49C50+ vs A16-49; 06:00-25:59