HITY KINA AKCJI Z GWIAZDORSKĄ OBSADĄ W KWIETNIU W TV PULS!

Widzów ucieszy przede wszystkim polska premiera w telewizji ogólnodostępnej hitu „Gunman: Odkupienie”. W roli głównej Sean Penn jako płatny zabójca, który musi stawić czoła potężnej organizacji. „Gunman: Odkupienie” oferuje to, co najlepsze w kinie sensacyjnym: brawurową akcję, intrygę, spektakularne sceny walki (aktorzy trenowali Krav Magę) oraz znakomitą, międzynarodową obsadę. Poza Seanem Pennem w filmie występują: Javier Bardem („Skyfall”, „To nie jest kraj dla starych ludzi”), Idris Elba („Luther”), Ray Winston („Infiltracja”) i Mark Rylance („Most szpiegów”). Za reżyserię odpowiada Pierre Morel, autor thrillera „Uprowadzona” z Liamem Neesonem.

Premiera w niedzielę 9 kwietnia o 20:00 tylko w TV Puls.

W kwietniu TV Puls poleca również spotkanie z legendą kina akcji, Stevenem Seagalem, w filmie „Liberator 2”. Seagal wciela się w tajnego agenta rządowego, który musi powstrzymać niebezpiecznego szaleńca przed zniszczeniem Waszyngtonu. Rozpoczyna się emocjonujący wyścig z czasem.

Emisja w sobotę 1 kwietnia o 20:00 w TV Puls.

Tytułowym „Likwidatorem” jest Arnold Schwarzenegger, który jako szeryf małego miasteczka graniczącego z Meksykiem, rozprawia się ze zbiegłym bossem narkotykowego kartelu.

Emisja w niedzielę 2 kwietnia o 20:00 w TV Puls.

Z kolei gwiazdą thrillera sensacyjnego „Człowiek w ogniu” będzie Denzel Washington. Grany przez niego John Creasy to były agent, przez wiele lat pracujący dla CIA. Teraz objąć posadę ochroniarza dziewięcioletniej Pity (Dakota Fanning), córki wpływowego biznesmena. Niestety, Pita zostaje porwana, a John zrobi wszystko, aby ją odnaleźć i wymierzyć sprawiedliwość.

Emisja w piątek 7 kwietnia o 20:00 w TV Puls.

Autor: Dział Sprzedaży i Marketingu Telewizji Puls