FAMILIJNE HITY W WIELKANOC W TV PULS!

Kultowe animacje, spotkania z ulubionymi bohaterami – TV Puls zaprasza w Wielkanoc na moc hitów dla całej rodziny. W programie m.in. pełnometrażowa wersja „Lassie” oraz jedna z najpiękniejszych animacji Disneya - „Król Lew”.

Któż nie pamięta małego lwa Simby, jego przyjaciół Timona i Pumby oraz nikczemnego Skazy, który podstępem przejął rządy w Królestwie Zwierząt? W Wielką Sobotę 15 kwietnia TV Puls zaprasza na premierę kultowej animacji Disneya „Król Lew”. Ta przepiękna opowieść, przeplatana znakomitymi utworami, zdobyła wiele nagród, wśród nich te najważniejsze – dwa Oscary® za najlepszą muzykę oraz za piosenkę „Can You Feel the Love Tonight” w wykonaniu Eltona Johna.

„Król Lew” – premiera w TV Puls

Wielka Sobota, 15 kwietnia, godz. 14:30

„Lassie” to wzruszająca historia najsławniejszego psa na świecie. Widzowie TV Puls obejrzą ją w najnowszej, fabularnej odsłonie! Premiera w Wielką Niedzielę 16 kwietnia.

Gdy Lassie zostaje wywieziona 800 kilometrów od domu, nie spocznie, póki nie wróci w rodzinne strony. Tak zaczyna się niesamowita przygoda, rozgrywająca się w malowniczej scenerii i obfitująca w niebezpieczeństwa, którym Lassie stawi czoła dzięki pomocy napotkanych ludzi i zwierząt.

„Lassie” – premiera w TV Puls

Wielka Niedziela, 16 kwietnia, godz. 14:00

W święta TV Puls zaprasza również na „Najpiękniejsze baśnie braci Grimm” – przepięknie sfilmowaną klasykę dziecięcej literatury. W Wielką Sobotę 16 kwietnia stacja pokaże baśnie „Grające drzewko” i „Kraina obfitości”, zaś w Wielki Poniedziałek 17 kwietnia – ekranizacje baśni „Braciszek i siostrzyczka” oraz „Szczęście Hansa”.

„Najpiękniejsze baśnie braci Grimm”

Wielka Niedziela, 16 kwietnia, od godz. 11:30

Wielki Poniedziałek, 17 kwietnia, godz. 13:45