Górski lekarz, Górscy ratownicy – nowe sezony w Romance TV

Maj to miesiąc wyjątkowych premier w Romance TV. Na antenie zobaczymy premierowe odcinki najbardziej popularnych seriali stacji Górski lekarz i Górscy ratownicy, a także nowy serial Mari – próba ognia.

Fani doktora Martina Grubera mogą oglądać na premierowe odcinki najnowszego 13. sezonu serialu „Górski lekarz” już od 18 maja. Co się wydarzy w nadchodzącym sezonie w tyrolskiej miejscowości Ellmau? Tego dowiedzą się widzowie, oglądając premierowy nowe odcinki od poniedziałku do piątku o godz. 20:00.

W poniedziałek, 18 maja w Romance TV wystartował również premierowy 11. sezon serialu „Górscy ratownicy”, którego akcja toczy się w malowniczej austriackiej Styrii. Nowa seria z pewnością nie rozczaruje fanów mocnych wrażeń.  Markus Kofler i jego zespół górskich ratowników znów ruszą na ratunek i bez wahania wezmą udział w najtrudniejszych misjach, aby ocalić ludzkie życie. Na serial stacja zaprasza od poniedziałku do piątku o godz. 22:50.

Z okazji święta strażaków stacja Romance TV rozpoczęła emisję zupełnie nowego serialu „Marie próba ognia”. Tytułowa Marie wstępuje do ochotniczej straży pożarnej w małym miasteczku w Bawarii, gdzie codziennie ryzykuje życie, aby ratować innych. Każdy odcinek przedstawia dramatyczne historie oraz spektakularne akcje ratunkowe, pełne grozy i bohaterskich czynów. Serial można oglądać w każdą majową niedzielę o godz. 20:00. 

Z okazji nowych premier Romance TV przygotowała specjalny film, w którym, będący ambasadorem stacji Daniel Józek QCZAJ stara się dołączyć do ekipy naszych bohaterów i pomóc im w codziennej pracy:  zachęcamy do obejrzenia: TUTAJ.