FOX COMEDY – TEJ WIOSNY BĘDZIE JESZCZE ŚMIESZNIEJ

FOX Comedy to wybuchowa mieszanka dobrego humoru! Przezabawna oferta programowa stacji jest idealną rozrywką dla miejskich i jakościowych grup widzów. FOX Comedy charakteryzuje się bardzo wysokim indeksem AFF wśród osób z wielkich metropolii pow. 500 tys. mieszkańców (AFF = 217, A 25-49 500K+), z ponadprzeciętnymi dochodami pow. 3500 PLN (AFF = 194, M 35-54 3500+) oraz z wyższym wykształceniem (AFF = 183, M 25-49 EDU HIGH).

Cioteczka Mick – premierowe emisje w niedziele o 20:10

W niedzielne, wiosenne wieczory, FOX Comedy zaprasza widzów na nowy, nietuzinkowy serial „Cioteczka Mick”. Nieodpowiedzialna i nieporadna życiowo Mackenzie Mickey Murphy lubi alkohol i dobrą zabawę. Kiedy jej siostra wraz z mężem uciekają z kraju oskarżeni przez FBI o przekręty finansowe, Mickey stanie przed ogromnym wyzwaniem – opieką nad trójką rozpieszczonych siostrzeńców. Jak bohaterka poradzi sobie podejmując się tego trudnego zadania?  

Amerykańska mamuśka – premierowe emisje w niedziele, od 23 kwietnia o 22:00

Od końca kwietnia, niedzielne wieczory wypełnione będą ciepłym humorem również za sprawą nowego, rodzinnego serialu – „Amerykańska mamuśka” . Przeciętna pani domu Katie to silna i zdecydowana kobieta, która razem z mężem i trójką dzieci mieszka w Westport – bogatym przedmieściu Nowego Jorku. Bohaterka dba o swoją nieperfekcyjną rodzinę w mieście pełnym idealnych żon i ich perfekcyjnych dzieci.

Jim wie lepiej 5. sezon – premierowe emisje od 20 kwietnia, od poniedziałku do piątku o 10:50 (po dwa odcinki)

Tej wiosny FOX Comedy zaprasza również na nowe odcinki serialu „Jim wie lepiej”. Jim - właściciel firmy budowlanej, mieszka na przedmieściach ze swoją rodziną. Jego żona Cheryl oraz troje dzieci to ostoja Jima, ale także źródło nieskończonych utarczek słownych i zabawnych sytuacji. W pierwszym kwartale 2017 roku „Jim wie lepiej” był jednym z najchętniej oglądanych seriali w FOX Comedy!

Dane: NAM, Q1 2017, 6:00-25:59, AFF vs A 16-49, Dayparts; SHR%, Programmes; Dochód rozporządzalny netto per gospodarstwo domowe.