FOX COMEDY – NAJZABAWNIEJSZA OFERTA FILMOWA NA LATO

Marzec i kwiecień 2017 roku skończyły się z bardzo dobrymi wynikami oglądalności FOX Comedy. Udział stacji w grupie komercyjnej wzrósł w tym czasie o 129% w porównaniu do analogicznego okresu w roku ubiegłym! Co więcej, tylko w kwietniu 2017 roku FOX Comedy przyciągnął przed telewizory ponad 3,8 mln widzów – o 1,5 mln więcej niż w kwietniu 2016 roku!

MARATON FILMOWY NA DŁUGI, CZERWCOWY WEEKEND – od czwartku do niedzieli, 15-18 czerwca

Już od czwartku 15 czerwca FOX Comedy zaprasza na czterodniowy weekend z najśmieszniejszymi komediami ostatnich dwudziestu lat! Stacja w tym czasie wyemituje trzy niebanalne propozycje:

  • ZŁOTO DLA NAIWNYCH

 Mitch Robbins to szef nowojorskiej stacji radiowej, który w kapeluszu znanego kowboja Curly’ego odnajduje mapę wskazującą drogę do ukrytego skarbu. Ojciec Curly’ego był organizatorem słynnego napadu na pociąg, a złoto które wówczas zrabowano nigdy nie zostało odnalezione...

  • MAŁY

Calvin Simms to złodziej biżuterii o niskim wzroście i dziecięcej twarzy, który wraz ze swoim wspólnikiem kradnie wyjątkowy diament. Podczas ucieczki złodzieje podrzucają kamień Vanessie Edwards, a żeby go odzyskać postanawiają wykorzystać instynkt macierzyński kobiety.

  • AGENCI BARDZO SPECJALNI

Czarnoskórzy bracia Marcus i Kevin to agenci FBI, których zadaniem jest ochrona dwóch sióstr Wilson – spadkobierczyń luksusowych sieci hoteli. W tym celu mężczyźni przebierają się za chronione dziewczyny i próbują przekonać rodzinę, przyjaciół i porywaczy, że to właśnie oni są młodymi, pięknymi i białymi spadkobierczyniami.

FILMOWE LATO – codziennie od 26 czerwca, o 22:00

FOX Comedy zachęca swoich widzów do spędzenia letnich wieczorów w towarzystwie dobrze znanych bohaterów z najzabawniejszych komedii ostatnich lat. W ofercie programowej stacji znalazły się filmy ze światowej sławy obsadą:

  • POKOJÓWKA NA MANHATTANIE

Kandydat na senatora Christopher (Ralph Fiennes) przez pomyłkę bierze pokojówkę Marisę (Jennifer Lopez) za gościa ekskluzywnego hotelu, w którym się zatrzymał. Zauroczona kobieta nie ma odwagi wyprowadzać go z błędu.

  • ROBIN HOOD: FACECI W RAJTUZACH

„Robin Hood: faceci w rajtuzach” to słynna parodia w reżyserii Mela Brooksa, który w zabawny sposób przedstawił przygody Robin Hooda (Cary Elves) i jego wesołej kompanii z lasu Sharewood, walczących z niesprawiedliwością szeryfa Rottinghama (Richard Lewis).

  • TELEMANIAK

Chip Douglas (Jim Carey) to ekscentryczny instalator sieci kablowej. Pewnego dnia jego klientem zostaje młody architekt - Steven (Matthew Broderick), który wydaje się monterowi idealnym kandydatem na przyjaciela. Od tej pory, Chip coraz częściej narzuca Stevenowi swoje towarzystwo. 

  • DZIEŃ ŚWISTAKA

Phil (Bill Murray) to zgorzkniały prezenter prognozy pogody, który udaje się do małego miasteczka, by zrelacjonować coroczne Święto Świstaka. Wieczorem mężczyzna stwierdza, że był to najgorszy dzień w jego życiu. Kolejnego ranka Phil odkrywa, że czas stanął w miejscu i znów jest Dzień Świstaka.  

Dane: NAM, III-IV 2016, III-IV 2017, 6:00-25:59, SHR%, A 16-49, Dayparts; IV 2016, IV 2017, COV A4+, Reach&Frequency.