Finałowy mecz Igi Świątek w Roland-Garros w sobotę w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze

TVN Warner Bros. Discovery po raz kolejny umożliwi wszystkim widzom oglądanie finału turnieju Wielkiego Szlema z udziałem Igi Świątek. Dzięki transmisji w TVN, Eurosporcie 1 i bezpłatnej relacji na żywo w Playerze każdy będzie mógł kibicować najlepszej tenisistce świata w finale Roland-Garros. Początek transmisji w sobotę o 14:30.

Korty im. Rolanda Garrosa w Paryżu to magiczne miejsce dla polskiego tenisa. To tu w 2020 roku Iga Świątek wprawiła świat w zachwyt i została pierwszą polską mistrzynią Wielkiego Szlema w singlu. W ubiegłym roku raszynianka powtórzyła ten sukces, a już w sobotę stanie przed szansą na trzecie zwycięstwo w Roland-Garros i czwarty tytuł wielkoszlemowy w karierze. Wszystkie dotychczasowe finały Wielkiego Szlema z udziałem Igi Świątek transmitowane były w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze i podobnie będzie w sobotę. Dzięki relacji na żywo na antenach TVN i Eurosportu 1, a także bezpłatnej transmisji w Playerze każdy widz w Polsce będzie mógł kibicować naszej najlepszej tenisistce w historycznym meczu z Karoliną Muchovą.

Iga Świątek to jedna z największych gwiazd polskiego sportu. Od pierwszego zwycięstwa w Roland-Garros dajemy wszystkim kibicom możliwość oglądania najważniejszych meczów z udziałem Polki i mam nadzieję, że w sobotę wspólnie będziemy świadkami kolejnego, wspaniałego triumfu najlepszej tenisistki świata. Z przyjemnością zapraszam wszystkich do oglądania transmisji w TVN, Eurosporcie 1 lub Playerze - powiedział Bogdan Czaja, Dyrektor Eurosportu w Polsce i Group Vice President Programming & Operations TVN Warner Bros. Discovery.

Finałowy mecz Roland-Garros skomentują Lech Sidor i Marek Furjan. Studio w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze poprowadzi Piotr Karpiński, którego gościem będzie m.in. Maciej Synówka. Wydarzenia prosto z kortu im. Philippe’a Chatriera relacjonował będzie Paweł Kuwik. Na stronie eurosport.pl oraz w mediach społecznościowych Eurosportu publikowane będą najbardziej efektowne zagrania i najważniejsze momenty finału.