Filmowe hity w czerwcu na antenie Disney Channel

Filmy fabularne to najlepiej oglądane pozycje programowe na antenie kanałów Disneya, które są doceniane również przez rodziców. Obecność sponsorska przy pozycjach filmowych z anteny Disney Channel gwarantuje zarówno wysoki zasięg, jak i budowę wizerunku przy jakościowych i cenionych na całym świecie animacjach.

W pierwszych 3 tygodniach kwietnia, na podium oglądalności znalazł się film Kraina Lodu za kulisami oraz Księżniczka na lodzie. Obie pozycje zdobyły odpowiednio 9,16% i 6,35% udział w rynku w komercyjnej grupie dziecięcej.

W czerwcu widzowie będą mogli zobaczyć kolejne propozycje z kolekcji filmów Disneya. Będą to m.in. Ratatuj, Opowieści na dobranoc, Garbi – super bryka i Mała Syrenka.

To nie ja – to nowość, która ujrzy światło dziennie 14 czerwca. Serial opowiada o przygodach dwóch bliźniaczek i ich trójki przyjaciółek, które stawiają czoła nowym licealnym wyzwaniom.

Nowości serialowe na antenie Disney Channel cieszą się niezwykłą popularnością. Serial Syreny z Mako, który miał swoją premierę 16 lutego, niezmiennie znajduje się w czołówce oglądalności. Zarówno w lutym, marcu, jak i kwietniu Syreny z Mako znalazły się w top 10 najlepiej oglądanych programów. Pozycja programowa uzyskała 5,5% SHR w pierwszych 3 tygodniach kwietnia.

Czerwiec to również szereg nowych odcinków ulubionych seriali. Na antenie będzie można śledzić perypetie m.in. Liv i Maddie, Powodzenia Charlie, Austin i Ally, Syreny z Mako oraz Jessie.

Zapraszamy do współpracy!

Źródło: NAM, SHR%, all 4-12, 1-21.04.2014