Fightklub pod znakiem ONE Championship i Enfusion Cage

Jesienią w Fightklubie rządzić będą ONE Championship i Enfusion Cage. Tylko do końca października pierwsza z tych organizacji przeprowadzi aż cztery widowiskowe gale, a druga z nich dwie. Wszystkie na żywo wyłącznie na naszej antenie! 

25 września ONE Championship rozpoczyna cykl trzech gal pod wspólnym tytułem Reign of Dynasties. W sumie odbędą się trzy takie widowiska, a daty kolejnych zaplanowano na 9 i 16 października. Każdy z eventów obfitował będzie w pojedynki najlepszych fighterów MMA na świecie, ze względu na trudną sytuację epidemiologiczną organizatorzy nie zdradzają jednak na razie szczegółów związanych z samymi walkami. Wiadomo, że negocjacje prowadzone są z największymi gwiazdami i jeśli tylko zakończą się powodzeniem, będziemy mogli zobaczyć w oktagonie najtwardszych gladiatorów we współczesnym sporcie. Trzy gale spod znaku Reign of Dynasties to jednak nie koniec jesiennych atrakcji związanych z widowiskami ONE Championship. Wiadomo już, że kolejny trzymający w napięciu tytuł zaplanowany jest na 30 października i odbędzie się pod tytułem Supernova. Także podczas tego wydarzenia możemy spodziewać się kosmicznych emocji. Wszystkie gale prestiżowej organizacji ONE Championship na żywo w Fightklubie! Uzupełnieniem tej imponującej oferty są ponadto emitowane niemal codziennie premierowe odcinki magazynów produkowane przez największą azjatycką organizację MMA.

Jesienią fanom sportów walki duże emocje towarzyszyć powinny również podczas gal Enfusion Cage. W związku z ograniczeniami związanymi z pandemią koronawirusa organizacja zadomowiła się na razie z Alkmaar w Holandii i tam odbywają się jej przedsięwzięcia. Najbliższe z nich zaplanowano na 25 września (XTreme Stand Up #3) i 9 października (XTreme Stand Up Alkmaar #4). Obie gale na żywo wyłącznie w Fightklubie!