Europejskie puchary w piłce ręcznej na wyłączność w Eurosporcie!

Eurosport pozyskał wyłączne prawa do transmitowania w Polsce rozgrywek kobiet i mężczyzn w europejskich pucharach w piłce ręcznej: Lidze Mistrzów, Lidze Europejskiej i Pucharze EHF. Stacja nabyła również wyłączne prawa do mistrzostw Europy kobiet w latach 2020, 2022, 2024 i 2026 oraz mistrzostw Europy mężczyzn w latach 2022, 2024 i 2026. Znakomitą ofertę Eurosportu dla miłośników piłki ręcznej uzupełniają prawa do mistrzostw Europy w piłce ręcznej plażowej w 2021, 2023 i 2025 roku.

Stacja pokaże między innymi pasjonujące boje mistrzów Polski – Łomży Vive Kielce w Lidze Mistrzów. Zespół prowadzony przez jednego z najlepszych trenerów na świecie, byłego szkoleniowca reprezentacji Polski Tałanta Dujszebajewa będzie mierzył się m.in. z naszpikowanym gwiazdami Paris Saint-German Handball, w którego barwach można oglądać takie sławy jak Mikkel Hansen, Nikola Karabatić, czy reprezentant Polski Kamil Syprzak. Łomża Vive znalazła się w grupie także z Elverum Handball, gdzie występuje jeden z najbardziej widowiskowo grających zawodników wszech czasów – Luc Abalo.

W ostatnich latach drużyna z Kielc aż cztery razy awansowała do Final Four Ligi Mistrzów, a w 2016 roku wygrała najważniejsze klubowe rozgrywki w piłce ręcznej. Jak będzie tym razem? Odpowiedź tylko w Eurosporcie!

Start sportowej zimy

Choć pogoda za oknami nie daje powodów do kierowania swych myśli ku zimie, ta na antenach Eurosportu rozpocznie się już niedługo! W połowie października najlepsze alpejski i najlepsi alpejczycy świata rozpoczną kolejny sezon zimowych zmagań na pięknym lodowcu Rettenbach w Soelden. Sezon Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim pokaże w Polsce tylko Eurosport. Eurosport ma zdecydowanie najbogatszą w Polsce ofertę sportów zimowych. Oprócz zapierającej dech w piersiach rywalizacji na stokach, stacja pokaże także konkursy i kwalifikacje Pucharu Świata w skokach narciarskich, w tym prestiżowe turnieje jak Turniej Czterech Skoczni, czy Raw Air. Fani biathlonu mogą szykować się na kolejne emocje związane z zawodami Pucharu Świata kobiet i mężczyzn. Na wiele transmisji mogą liczyć również miłośnicy biegów narciarskich i kombinacji norweskiej! A wszystko rzecz jasna z najlepszym komentarzem ekspertów Eurosportu na czele z Markiem Rudzińskim, Igorem Błachutem, Tomaszem Jarońskim i Tomaszem Sikorą.