DZIEŃ MATKI W ROMANCE TV

Stacja Romance TV chce podziękować wszystkim mamom za ich troskę i miłość i z okazji Dnia Matki wyemituje specjalnie dla nich cykl „Mama jest najlepsza na świecie”. Znajdą się w nim wzruszające filmy, pokazujące za co kochamy nasze mamy i za co powinniśmy im podziękować w tym wyjątkowym dla nich dniu. Warto je obejrzeć z mamą!

ŚWIAT CHARLOTTE

Sonia, matka czternastoletniej Charlotte i osiemnastoletniego Maksa ma 44 lata, ale nigdy nie zastanawiała się nad upływającym czasem. Kiedy jednak jej mąż Mathias znajduje sobie młodszą przyjaciółkę, a jej grozi utrata pracy w agencji reklamowej, kobieta jest zmuszona spojrzeć prawdzie w oczy. A córka raczej nie jest zachwycona postępowaniem matki.
emisja: środa, 26 maja o godz. 12:30

GANG MAM

Trzydziestosiedmioletnia Conny wiedzie spokojne, stabilne życie. Dobra gospodyni i troskliwa matka nagle po wielu latach małżeństwa dowiaduje się, że mąż zamierza się z nią rozwieść. Na domiar złego kwateruje ją i dzieci w starym domu swojej zmarłej matki. Jej życie diametralnie się zmienia i odtąd Conny musi sobie radzić sama. W przedszkolu syna poznaje inne matki i ma nadzieję, że zaprzyjaźniając się z nimi, będzie mogła liczyć na ich pomoc. Ale panie „z dobrego towarzystwa” mają zupełnie inne problemy i wcale nie ułatwiają Conny życia.
emisja: środa, 26 maja o godz. 14:25

GANG MAM: MATKA CHRZESTNA

Conny jest w trakcie rozwodu ze swoim mężem Lorenzem. W nowej roli samotnej matki czuje się zupełnie nieźle, chociaż dorastająca córka Nelly porządnie daje jej w kość. Na szczęście Conny nauczyła się mówić „nie”, co wprawia w osłupienie zwłaszcza Lorenza. Wszystko wskazuje na to, że Conny straciła głowę dla Antona, taty przedszkolnej koleżanki jej syna.
emisja: środa, 26 maja o godz. 16:15

KATIE FFORDE: MAMA NA ZAWSZE

Helen, pracująca dotychczas w aptece należącej do jej przyjaciółki Mildred, zamierza zmienić swoje życie. Postanawia skończyć studia medyczne, które musiała przerwać, ponieważ zaszła w ciążę. Odejścia Helen żałują najbardziej jej dotychczasowi klienci, którzy zawsze mogli na nią liczyć i którym zawsze służyła radą i pomocą. Powrót na studia nie jest dla kobiety łatwy. Jej profesor nie za bardzo ceni „późnych studentów”, więc uważnie ją obserwuje i często krytykuje. Na domiar złego pojawia się u niej jej syn Louis, który złamał nogę w kostce i postanawia zakwaterować się w pokoju hotelowym matki. 
premiera: środa, 26 maja o godz. 18:05

GÓRSCY RATOWNICY – START NAJNOWSZEGO, 12 SEZONU

Romance TV zaprasza na start kolejnego, już 12-go sezonu uwielbianej przez widzów serii „Górscy ratownicy”. Odcinki będą emitowane w każdą środę o godz. 20.00, od 30 czerwca aż do końca lipca.