DRUGA EDYCJA ROMANCE TV AWARD – NAGRODA DLA NAJBARDZIEJ ROMANTYCZNYCH HOTELI W POLSCE!

20 października tego roku, już po raz drugi, nagroda Romance TV Award trafi do najlepszych hoteli w Polsce, by wyróżnić ich romantyczny charakter i wyjątkowe udogodnienia dla par. Tym razem statuetka przyznana zostanie w pięciu kategoriach: nagroda za najbardziej romantyczną ofertę dla par, organizację romantycznych eventów, najbardziej romantyczne hotelowe SPA, najbardziej romantyczną restaurację, a także statuetka, którą przyzna publiczność, za najpopularniejszy romantyczny hotel w Polsce. Romance TV Award 2018 wspierać będzie WORLD TRAVEL SHOW 2018 – MIĘDZYNARODOWE TARGI TURYSTYCZNE, podczas których odbędzie się uroczysta gala wręczenia nagród zwycięskim hotelom. Gospodarzem imprezy będzie ambasadorka Romance TV, Aleksandra Woźniak.

Po raz pierwszy konkurs Romance TV Award odbył się w 2017 roku, Jest to pierwsza nagroda wyróżniająca hotele za ich romantyczny charakter, specjalną ofertę dla dwojga i możliwość spędzenia nastrojowych chwil w urokliwej scenerii. Zwycięskie hotele zostały nagrodzone w trzech kategoriach: najbardziej romantyczna oferta dla par, organizacja romantycznych eventów oraz w kategorii najpopularniejszy romantyczny hotel w Polsce.

9 października w przepięknych wnętrzach restauracji Amber Room w Warszawie swoje nagrody odebrali ART HOTEL, Bacówka Radawa & SPA i Pałac Wojanów – trzy najbardziej romantyczne hotele 2017 roku. Galę poprowadziła Aleksandra Woźniak, a finalistka programu Mam Talent, Daria Kowolik umiliła czas wspaniałym występem artystycznym. Na rozdaniu nagród Romance TV Award pojawili się także wyjątkowi goście, między innymi Małgorzata Potocka, Dariusz Kordek, Agnieszka Mrozińska, Ryszard Rembiszewski, Eliza Gwiazda, Winicjusz Rzymyszkiewicz, Dominika Szmyt, Thomas Martin, Qczaj i wielu innych. Całe wydarzenie rejestrowały kamery Romance TV, a relację z tego wieczoru można było oglądać w programie „Co za tydzień” na antenie TVN. W 2017 roku partnerami Konkursu byli: Travelist, TVN Media, Wyborcza TV, Businessman Today, Inspektor Hotelowy.

Od 20 czerwca znamy już hotele, które zakwalifikowały się do finału drugiej edycji konkursu. Kolejnym etapem jest trwające od 1 do 22 września głosowanie, również publiczności. To właśnie widzowie zdecydują, który obiekt zasługuje na miano najpopularniejszego romantycznego hotelu w Polsce. W czterech pozostałych kategoriach głosować będzie jury, na czele z ambasadorką stacji Aleksandrą Woźniak. Uroczystość rozdania nagród Romance TV Award 2018 odbędzie się w Ptak Warsaw Expo podczas targów turystycznych WORLD TRAVEL SHOW, na scenie głównej.

Poszukujemy partnerów Konkursu Romance TV Award, również do współpracy przy organizacji Gali. Wspólnie wybierzmy najbardziej romantyczne hotele w Polsce, które w tym roku zdobędą wyjątkową statuetkę!