DORWAĆ KOMANDOSA I PROGRAMY WĘDKARSKIE JUŻ W MAJU W KANALE METRO

Metro to kanał, który dba o męską widownię, zapewniając panom rozrywkę na najwyższym poziomie! Najchętniej oglądanymi programami przez mężczyzn z miast w kwietniu były: Jak działa ziemia (SHR% = 2,7%, AFF = 155), Złomowisko (SHR% = 2,5%, AFF = 203) oraz NASA – archiwum tajemnic (SHR% =1,7%, AFF = 210).

19 maja o 18:00 swoją premierę będzie mieć seria Dorwać komandosa, w której były żołnierz Navy SEAL, Joel Lambert, stawia czoła elitarnej jednostce zwiadowczej amerykańskiej armii. W ciągu dwóch dni musi przebyć określoną trasę tak, aby nie dać się schwytać. Podczas tej nietypowej misji może korzystać z przedmiotów, które ma w swoim plecaku oraz tego, co znajdzie po drodze. Dzięki nowoczesnym technikom filmowania widzowie śledzą obławę, zarówno z punktu widzenia ściganego, jak i tropiących go komandosów.

Majowa ramówka Metra to także gratka dla prawdziwych fanów wędkarstwa! 1 maja swoją premierę miał serial dokumentalny Na haczyku, w którym Eric Young wyrusza w podróż po świecie by poznać najbardziej ekstremalne i nietypowe sposoby łowienia ryb oraz najbardziej niezwykłych wędkarzy jakich tylko uda mu się znaleźć! Metro zaprasza widzów na ten serial w każdą majową sobotę o 8:00! Oprócz tego widzowie będą mieli okazję zobaczyć, że wędkarstwo wcale nie musi być nudnym zajęciem. W programie Wędkarstwo nasze hobby pokazane zostaną ciekawe miejsca połowów, najnowocześniejszy sprzęt oraz ludzie, dla których spędzanie czasu nad wodą z wędką jest pasją. Premierowe odcinki programu w każdą sobotę maja o godz. 7:00! 

Oprócz fantastycznej oferty programowej widzowie będą mieli okazję zobaczyć takie hity filmowe jak: Gracz (11 maja, godz. 20:00), Ostatni bastion (12 maja, godz. 21:00), Nie jesteś sobą (19 maja, godz. 21:00) czy Włoska robota (25 maja, godz. 20:00).

Dane: NAM, 03.2019, SHR% M16-49 CS50K+, AFF M16-49 C50K+ vs. A16-49