DISNEY CHANNEL – MIRACULOUS: ZJEDNOCZENI HEROSI W NOWYM JORKU

Grudzień na kanale Disney Channel będzie pełen wyjątkowych chwil. W tym miesiącu stacja przygotowała dla widzów specjalne odcinki, uwielbianych przez nich seriali oraz wyjątkowy prezent od Świętego Mikołaja!

WEEKEND 19-20 GRUDNIA OD 16:00

MIRACULOUS: ZJEDNOCZENI HEROSI W NOWYM JORKU

Klasa Marinette z okazji Tygodnia Przyjaźni Francusko-Amerykańskiej udaje się do Nowego Jorku. Bohaterowie na miejscu poznają amerykańskich superbohaterów, których będą musieli ocalić przed zaakumowanym super-złoczyńcą. Biedronka i Czarny Kot odkryją wtedy, że Miraculous istnieje również w Stanach Zjednoczonych. Wspólne oglądanie rozpoczniemy emocjonującym, godzinnym odcinkiem specjalnym, by później zostać razem z ulubionymi bohaterami!

ŚWIĄTECZNY MARATON FILMOWY

CODZIENNIE OD 21 DO 31 GRUDNIA OD 8:00 DO 14:00

Czy ktoś zamawiał prezent od Świętego Mikołaja? Disney Channel specjalnie z okazji zbliżającej się Gwiazdki przygotował dla swoich widzów porcję fantastycznych produkcji, uwielbianych przez dzieci i ich rodziców!

W świątecznej paczce znajdą się między innymi: „Dzwoneczek i tajemnica piratów”, „Gwiezdny zaprzęg”, „Mała Syrenka 2: Powrót do morza”, a także słynna produkcja „Odlotowy prezent gwiazdkowy”, w której główna bohaterka postanawia przyspieszyć ferie bożonarodzeniowe, jednak jej pomysł niesie za sobą pewne skutki i wymagać będzie interwencji samego Świętego Mikołaja!

Zapraszamy do współpracy
Link do oferty