DISNEY CHANNEL – HISTORIA KACZORA DONALDA W NOWYM SERIALU „KACZE OPOWIEŚCI”

W kwietniu stacja Disney Channel w atrakcyjny sposób przedstawi historię Kaczora Donalda i jego siostrzeńców w niezwykłym serialu „Kacze opowieści”. Miesiąc wcześniej, w marcu, na ekrany powrócą Marinette i Adrien w drugim, premierowym sezonie Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”. Disney Channel to lider w dopasowaniu do grupy dziewczynek w wieku 7-12 lat. W czwartym kwartale 2017 roku stacja uzyskała wysoki udział – 4,3% SHR% oraz indeks dopasowania w tej grupie widzów – 212 AFF.

Kacze opowieści – nowy serial, premierowe emisje od poniedziałku do piątku, od 9 kwietnia o 15:30

Kwiecień to czas najgłośniejszej wiosennej premiery w Disney Channel. Nowe „Kacze opowieści” to powrót do przeszłości, czyli historii Kaczora Donalda oraz jego siostrzeńców – Hyzia, Dyzia oraz Zyzia. W serialu widzowie zobaczą klasyczne postacie narysowane zupełnie nową kreską. Wartka akcja, wiele przygód, a także nowy, bardziej współczesny styl i technika opowieści pozycjonują animację jako propozycję nie tylko dla dzieci, ale również całych rodzin.

Miraculous: Biedronka i Czarny Kot – premiera 2. sezonu, marzec 2018

W marcu na widzów Disney Channel czeka niezwykła gratka – długo wyczekiwany 2. sezon serialu „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”. Marinette i Adrien to dwójka niezwykłych nastolatków. Zostali wybrani na wybawców Paryża! Ich misja polega na chwytaniu złych stworów – Akumanów – zdolnych przemienić każdego w czarny charakter. Ochraniając miasto przybierają postać superbohaterów: Marinette zamienia się w Biedronkę, a Adrien w Czarnego Kota. Ale Biedronka i Czarny Kot nie znają swoich prawdziwych tożsamości… „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot” cieszy się dużą popularnością wśród dziewczynek. W grupie W 7-12 lat serial osiągnął 4,7% SHR%. Ponadto, uzyskał wysoki indeks AFF wśród tej grupy widzów (206 AFF).

Dane: NAM, Q4 2017, 6:00-20:59,SHR%; AFF; Programmes