DISCOVERY HISTORIA – CIEKAWE HISTORIE

Discovery Historia to kanał docierający do dojrzałej, miejskiej widowni, wśród której 52% stanowią mężczyźni, 62% to osoby w wieku 50-64 lat a ich dopasowanie równe jest 229, 78% widzów posiada średnie lub wyższe wykształcenie, 47% osób pracuje na stanowiskach średniego lub wyższego szczebla. Jest to również grupa charakteryzująca się wysoką miejskością, wśród badanych 71% osób to mieszkańcy miast powyżej 100 tys. a AFF w tej grupie to aż 263.

Sam kanał zapewnia, że historia nigdy „nie wychodzi z mody”.  Jest to dziedzina pasjonująca i niejednoznaczna. Dzięki programom, które prezentują fakty, różnorodny punkt widzenia oraz wiarygodne źródła gromadzi przed telewizorami wiernych widzów. 

Na wiosnę stacja przygotowała następujące programy:

Od 8 marca emitowana będzie 16 seria ŁOWCÓW STAROCI. Premiery w każdą środa o godz. 22:00. Już 3 maja, 5 seria programu ŁOWCY STAROCI: Renowacje, z premierą w środy o godz. 22:00. Widzowie Discovery Historia doskonale już znają Drew Pritcharda, zarabiającego na rzeczach, które dla innych wydają się bezwartościowe. W kolejnych sezonach pokażemy jego kolejne podróże i poszukiwania skarbów. Jakie perełki tym razem znajdzie Drew?

Władcy gratów z premierą we wtorki o godz. 22:00. W tym programie do Mike’a Finnegana dołączy dziennikarz i pasjonat motoryzacji David Freiburger. Ten duet nie zawsze dobrze obchodzi się z samochodami. W nowej serii prowadzący szukają wszelkiego rodzaju pojazdów, które są w beznadziejnym stanie… by następnie sprawdzić granice ich możliwości.

Dane: NAM, H2.2022, ADH%, AFF VS. TOTAL TV.