CZWARTKOWE DOKUMENTY W DISCOVERY LIFE

Discovery Life przygotowało dla swoich widzów wyjątkowe pasmo dokumentalne. Każdy czwartek maja o godzinie 21:50. Cztery tygodnie to cztery niezwykłe historie. Zapraszamy!

„Medycyna kontra otyłość” 5 maja

Kamera śledzi podróż dwojga chorobliwie otyłych osób poszukujących pomocy w zmianie swojego życia i zrzuceniu zbędnych kilogramów. Widzowie dowiedzą się, czy pacjenci zakwalifikują się na operację zmniejszającą żołądek.

„Mój mąż jest w ciąży” 12 maja

Dokument opowiada historię dwóch par, które przechodzą przez ciążę transpłciową. To Ari i Myles, mężczyźni w tych związkach, zachodzą w ciążę. Z jakimi przeszkodami muszą się zmierzyć partnerzy, gdy osobą niosącą i rodzącą ich dziecko jest mężczyzna?

„Wielkie oczekiwanie” 19 maja

Maria, Alissa, Denise i Jeanette to cztery przyszłe mamy. Borykają się z coraz częstszym problemem: chorobliwą otyłością. Dokument śledzi ich zmagania z ciążą i przedstawia ich nadzieje na urodzenie zdrowych dzieci. To wyczerpujący emocjonalnie i fizycznie proces. Od pierwszej konsultacji, przez ciążę i poród, aż do opuszczenia szpitala z dzieckiem.

„Gigantyczny guz” 26 maja

W odległym zakątku Wietnamu odkryto jeden z najbardziej szokujących przypadków medycznych. Hai Nguyen wygląda jak przeciętny 30-latek, ale ma monstrualny nowotwór, który wysysa z niego życie. Ta historia to wstrząsający dokument o determinacji, miłości i zaangażowaniu w walce o życie.