Czerwcowe premiery w Discovery Life!

Jeśli sądzicie, że naprawdę znacie sens powiedzenia „jaka matka, taka córka”, to poczekajcie na premierę „Jak matka z córką”. Program pokazuje losy czterech duetów, uzależnionych od siebie matek i córek. Zapraszamy również na „Latynoskie urodziny”, gdzie zobaczymy spektakularne i przygotowane z wielką starannością latynoskie urodziny, a także kreacje nie z tej ziemi. W czwartki z kolei stacja zaprosi swoich widzów na pasmo dokumentalne, w którym przybliży nam ciekawe ludzkie historie i poruszy ważne tematy. Sprawdźcie, co czeka Was w czerwcu na antenie Discovery Life!

„Jak matka z córką” od 7 czerwca, godz. 20:50

Matki z córkami zwykle łączy ze sobą silna więź. Tak jest też w przypadku uczestniczek programu „Jak matka z córką”, które na każdym wywierają piorunujące pierwsze wrażenie. Miłość jaką darzą siebie nawzajem jest zaskakująca, a jednocześnie ujmująca. Ale czy nie są ze sobą zbyt blisko? Te żywiołowe kobiety razem imprezują w Las Vegas, chodzą na podwójne randki i wspólnie planują operacje plastyczne. Jednak nie zawsze jest tak kolorowo. Ukrywanie przed mamą wielkiej tajemnicy, czy ingerowanie w życie miłosne córki może się przyczynić do niejednej widowiskowej kłótni… A może szybko okaże się, że niektóre uczestniczki programu tak naprawdę żyją ze sobą jak pies z kotem?

„Latynoskie urodziny” od 14 czerwca, godz. 21:50

Quinceanera to uroczystość z okazji 15 urodzin latynoskiej dziewczyny. Jest symbolem wejścia w dorosłe życie, które jubilatka hucznie świętuje z całą rodziną. W programie, widzowie wezmą udział w spektakularnych, urodzinowych imprezach organizowanych przez rodzinną firmę specjalizującą się w tego typu eventach. Rozgrzane balony, sesje zdjęciowe z aligatorami i wielbłądami oraz kreacje nie z tej ziemi. Nie ma zachcianki nastolatki, której firma Alexis by nie zrealizowała.

CZWARTKOWE DOKUMENTY od 2 czerwca, w każdy czwartek, o godz. 21:50

„Mali kulturyści” 2 czerwca

Kilkuletnie dziecko z "sześciopakiem" na brzuchu i sporymi bicepsami? Wiele osób uważa, że to dziwny widok i nie należy pozwalać maluchom na wykonywanie ćwiczeń na siłowni. Innego zdania są jednak rodzice, których pociechy podnoszą ciężary i odnoszą sukcesy podczas zawodów kulturystycznych.

„Mali kolekcjonerzy” 9 czerwca

Spotkanie z najmłodszymi na świecie kolekcjonerami, którzy prowadzą gorączkowe poszukiwania przedmiotów do swoich zbiorów i szacują ich wartość. Imponującej wiedzy można im tylko pozazdrościć.

„Macierzyństwo - to nie dla mnie” 16 czerwca

We współczesnym świecie w dalszym ciągu bardziej ceni się kobiety decydujące się na macierzyństwo od tych, które tego nie chcą. Trzydziestoczteroletnia Joanne McNally, komiczka, spotyka się z wieloma komentarzami i krytyką w związku z tym, że postanowiła nie mieć dzieci. Dlatego zamierza dowiedzieć się, czy rzeczywiście urodzenie i wychowanie dziecka to niezbędna część kobiecości. Przejdzie próbę płodności, zapozna się z niemowlęciem i porozmawia z własną matką.

„Mój mąż jest w ciąży” 23 czerwca

Dokument opowiada historię dwóch par, które przechodzą przez ciążę transpłciową. Z jakimi przeszkodami muszą się zmierzyć partnerzy, gdy osobą niosącą i rodzącą ich dziecko jest mężczyzna?

„Najcięższy nastolatek Ameryki” 30 czerwca

Justin Williamson jest najbardziej otyłym nastolatkiem w USA. Chłopak wyznaczył sobie dwa cele - chce odzyskać zdrowie i podzielić się ze światem wspaniałym głosem.

Zapraszamy do Discovery Life!