CZERWIEC Z REKORDOWYM DZIENNYM UDZIAŁEM SHR% W TYM ROKU = 9,1%!

4. czerwca Disney Junior osiągnął najlepszy wynik SHR% wśród najmłodszych widzów od początku roku 2019! Udział wśród dzieci w wieku 4-7 lat wyniósł tego dnia 9,1%! Najchętniej oglądanym serialem tego dnia była Vampirina, której udział w rynku wyniósł 33,2%, natomiast AMR równy był 2,5%. Oprócz tego najchętniej oglądanymi serialami w czerwcu były Jej wysokość Zosia oraz Klinika dla pluszaków z wynikami: kolejno SHR%=13,6% i 14% oraz AMR%=3,7% i 3,6%.

W Disney Junior mali widzowie mogą liczyć na ogromną dawkę emocji, przeżywanych wspólnie ze swoimi uwielbianymi bohaterami! W sierpniu zostaną wyemitowane nowe odcinki niezwykłego serialu pt. Gigantozaur, w którym czwórka małych dinozaurów spędza każdy dzień na zabawie i odkrywaniu otaczającego ich, prehistorycznego świata. Celem małych dinozaurów jest poszukiwanie największego i bezwzględnego Gigantozaura! Dotychczasowe odcinki osiągnęły bardzo dobre wyniki w grupie widzów w wieku 4-7 lat, udział w tej widowni wyniósł 3,3%! Emisja nowych odcinków zaplanowana jest między 19. a 30. sierpnia o godzinie 16:00.

Ponadto, od 2. września w Disney Junior będą emitowane nowe odcinki Pidżamersów. Gekson, Sowella oraz Kotboy kiedy zapada zmrok zamieniają się w superbohaterów walczących z przestępcami i przeżywających niesamowite przygody. Najmłodsi pokochali tę trójkę przyjaciół, świadczy o tym wysoki udział w widzów w wieku 4-7, na poziomie 4,1% SHR. Emisja serialu zaplanowana jest od poniedziałku do piątku o 18:00.

Dane: NAM, DayParts: SHR%, I – VI 2019, Programmes: VI 2019, Programmes: SHR%, AMR%, V - VI 2019; A 4-7;