COMEDY CENTRAL - Z NAJWYŻSZYM WYNIKIEM OGLĄDALNOŚCI W HISTORII

Ostatnie miesiące to nieprzerwane pasmo sukcesów Comedy Central. 31 sierpnia kanał osiągnął najwyższy wynik oglądalności w historii (1.82% SHR*), dzięki czemu uplasował się na pozycji lidera wśród kanałów serialowo-filmowych w Polsce! Dzięki tak świetnym wynikom Comedy Central zajęło 10 miejsce w rankingu oglądalności wszystkich kanałów telewizyjnych w Polsce.

Dzięki tak znakomitym wynikom oglądalności Comedy Central w ostatnim tygodniu wakacji osiągnęło 1.10% SHR%, co przełożyło się na zasięg wynoszący 422 tysiące osób w grupie 16 - 49 lat.* Comedy Central Family również nie zostaje w tyle! W okresie wakacyjnym stacja uzyskała najwyższe udziały w rynku w tym roku kalendarzowym: 0.2% SHR w lipcu i 0.19% SHR w sierpniu w grupie komercyjnej 16-49.*

To nie ostatni sukces kanałów z rodziny Comedy Central! We wrześniu stacja na swoim profilu na Facebooku zorganizowała wielki quiz wiedzy na temat serialu „Przyjaciele”. Pomimo tego, że uczestnicy zabawy mieli jedynie 80 minut na odpowiedź na 80 niełatwych pytań, to pozostawili ponad 264 tysiący reakcji, komentarzy i udostępnień na profilu stacji!

A już we wrześniu na antenie Comedy Central pojawią się jak zwykle najzabawniejsze seriale i produkcje. Już 19 września na kanale zostanie wyemitowany roast jednego z najpopularniejszych aktorów w historii – Bruce’a Willisa. W „The Roast of Bruce Willis” światowej sławy gwiazda będzie musiała poradzić sobie z ciętym humorem i złośliwymi komentarzami ze strony swojej rodziny, przyjaciół, w tym Edwarda Nortona i Dennisa Rodmana, a także swojej byłej żony, Demi Moore. Tej jesieni na antenie pojawi się serial komediowy „Młody Sheldon”, opowiadający o trudach dorastania małego geniusza, Sheldona Coopera. Więcej informacji już wkrótce!

Tej jesieni w ramówce najszybciej rosnącego kanału filmowego w Polsce, Paramount Channel, nie zabraknie największych kinowych hitów Hollywood. We wrześniu na widzów czekają takie produkcje filmowe, jak „Gdzie jesteś, Amando”, „Lot” oraz „Wbrew regułom”. Z kolei w październiku na antenie pojawią się m.in. „Żony ze Stepford”, „Ofiara”, a także takie filmy jak „Szybszy od błyskawicy” i „13 godzin: Tajna misja w Benghazi”.

*Nielsen: 07-08.2018, 0600-2559, A16-49