COMEDY CENTRAL TO NAJLEPSZE PROPOZYCJE DLA FANÓW DOBREGO HUMORU

W lipcu kanał Comedy Central osiągnął 0,76% udziału w grupie A16-49 i zasięg 2,1%, docierając średnio do 361 tysięcy widzów dziennie. Przełom lata i jesieni to kolejna potężna dawka ciekawych programów i wyjątkowe wydarzenie dla prawdziwych fanów serialu „Przyjaciele”.

We wrześniu na fanów dobrego humoru czekają nie tylko ich ulubione seriale. Nikogo nie trzeba przekonywać do serialu „Przyjaciele”, czy kultowej serii „Teoria wielkiego podrywu”. Coraz więcej fanów zyskuje serial „Niedorozwiedzeni”. Opowiada on historię Leny i Martina, którzy kiedyś szaleńczo zakochani, po latach rutyny podejmują decyzję o rozwodzie. Mając jednak na uwadze dobro trójki swoich dzieci, para decyduje się na wprowadzenie nietypowego rozwiązania. Postanawiają podzielić się opieką po równo i wymieniać w obowiązkach co drugi tydzień. Podczas gdy „dyżurujący” rodzic będzie mieszkał w domu z dziećmi, drugi w tym czasie nocował będzie w… garażu. To niestandardowe podejście do podziału rodzicielskich obowiązków przyniesie niespodziewane efekty. Jak ułoży się życie „Niedorozwiedzonych”?

Z okazji 25-lecia jednego z najpopularniejszych seriali komediowych wszechczasów, stacja Comedy Central Polska przygotowała dla swoich widzów wyjątkową niespodziankę. Od 23 sierpnia do 1 września w Centrum Praskim Koneser w Warszawie odbędzie się pierwszy w Polsce Friendsfest, czyli wydarzenie stworzone z myślą o fanach serialu. Dotychczas festiwal odbywał się w Wielkiej Brytanii oraz Hiszpanii. Teraz również widzowie z Polski będą mieli okazje poczuć się, jak na planie ich ulubionego sitcomu.

Na gości Friendsfest czekać będzie szereg atrakcji, z których największą jest scenografia odtworzona w pełnej zgodności z serialem. Fani będą mogli m. in. odwiedzić słynny apartament Moniki, zaśpiewać „Smelly cat” i zrobić sobie zdjęcie na najsłynniejszej serialowej kanapie. Goście będą mieli okazję odtworzyć osobiście kultowe momenty z „Przyjaciół”, jak taniec z parasolami przy fontannie czy ślub w kaplicy w Las Vegas. Nie zabraknie również sklepu z pamiątkami, w którym do nabycia będzie mnóstwo atrakcyjnych gadżetów.

Źródło: NAM, 07.2019, 06:00-25:59, SHR % A16-49, DayParts, COV A4+, Reach&Frequency.