COMEDY CENTRAL ŚWIĘTUJE 25-LECIE SERIALU „PRZYJACIELE”

W maju kanał Comedy Central osiągnął 0,74% udziału w grupie A16-49, docierając średnio do 388 tysięcy widzów dziennie. Z kolei w pierwszej połowie czerwca, stacja zanotowała 0,65% udziału w tej samej grupie wiekowej. Wysoka oglądalność wiąże się z ciekawą ofertą programową kanałów z rodziny Comedy Central, która nie przestaje zaskakiwać widzów.

Z początkiem czerwca Viacom International Media Networks Polska wprowadził odświeżone logo i oprawę graficzną stacji Comedy Central i Comedy Central Family. Równocześnie wystartowała kampania promocyjna stacji „Przyjaciele od A do Z” z okazji 25-lecia tego kultowego sitcomu, która przypomni fanom o najbardziej znanych i najzabawniejszych momentach z serialu „Przyjaciele”. Klip „Przyjaciele od A do Z” można obejrzeć tutaj. Odcinki jednej z najchętniej oglądanych produkcji na antenie Comedy Central emitowane są od poniedziałku do piątku o godz. 18:00.

W sobotę, 15 czerwca wyemitowany został ostatni odcinek kultowej „Teorii wielkiego podrywu”. W ramach pożegnania z serialem Comedy Central przygotowało specjalny quiz dla fanów przygód czterech sympatycznych geeków i ich przyjaciół. Na stronie quiz.comedycentral.pl miłośnicy „Teorii wielkiego podrywu” mogą wziąć udział w niestandardowej grze, dzięki której sprawdzą swoją wiedzę na temat wszystkich sezonów. Odcinki „Teorii wielkiego podrywu” emitowane są  na antenie Comedy Central od poniedziałku do piątku o godz. 14:00.

Pomimo zakończenia emisji serialu, fani „Teorii wielkiego podrywu” mogą cofnąć się w czasie oglądając perypetie jednego z głównych bohaterów - dziesięcioletniego Sheldona w serialu „Młody Sheldon”. Chłopiec mieszka ze swoją rodziną we wschodnim Teksasie, gdzie najważniejszymi wartościami są sport i kościół. Sheldon jednak, nie dość, że ma dwie lewe nogi, to zamiast czytania Biblii woli poznawać założenia teorii ewolucji Darwina. Jego ponadprzeciętna inteligencja, połączona z prowincjonalnym myśleniem mieszkańców Teksasu, znacznie komplikuje życie rodziny Cooperów i rodzi niezliczoną ilość zabawnych sytuacji. Emisja „Młodego Sheldona” od poniedziałku do piątku o godz. 21:00.

Dane: NAM, 01.05-17.06.2019, 06:00-25:59, SHR% RCH, A16-49, DayParts.