COMEDY CENTRAL – GORĄCE PREMIERY NA JESIENNĄ CHANDRĘ!

Comedy Central Polska jako najzabawniejszy kanał komediowy w Polsce dostarcza wysokiej jakości rozrywki i stanowi miejsce, gdzie na widzów czekają nie tylko ulubione seriale, ale również konkursy z nagrodami skrojonymi na miarę dla fanów kultowych seriali.

Na przełomie sierpnia i września stacja zorganizowała konkurs kierowany do prawdziwych miłośników „Przyjaciół”. Nagrodą główną był wyjazd na Friendsfest, największy na świecie festiwal poświęcony temu kultowemu serialowi. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem o czym świadczy ponad 4000 nadesłanych zgłoszeń! Dwoje zwycięzców wraz z trójką swoich przyjaciół wzięli udział w tym wyjątkowym festiwalu w Londynie. Wydarzenie relacjonowane było również na Instagramie Comedy Central Polska przez  znaną youtuberkę Arlenę Witt.

Tej jesieni Comedy Central Polska zagwarantuje widzom dobra zabawę dzięki trzem wyczekiwanym premierom. Najważniejszą z nich będzie najnowsza lokalna produkcja, serial „Drunk History – Pół litra historii”. Polska edycja amerykańskiego hitu to absolutna nowość. „Drunk History ” to format, w którym znane osobistości polskiego showbiznesu opowiadają o zabawnych sytuacjach zza kulis wielkich wydarzeń z historii Polski. Tym, co wyróżnia ten format i jednocześnie wzmacnia jego komediowy charakter jest fakt, że historie opowiadane są przez aktorów, będących pod lekkim wpływem alkoholu, więc nierzadko przebieg wydarzeń będzie zaskakujący dla widza. Fabułę opowiadań obrazują dodatkowo inscenizacje, w których wszystkie kwestie wypowiadane są przez narratora, a sami aktorzy wyłącznie naśladują je ruchem ust. Ogromnym atutem „Drunk History – Pół litra historii” jest również obsada, w której znalazły się m. in takie postaci, jak Bartek Kasprzykowski, Joanna Kołaczkowska, Jerzy Bończak czy Mirosław Baka. W jesiennej ramówce Comedy Central znajdzie się również wiele innych ciekawych propozycji, w tym drugi sezon „Goldbergów” oraz coś, co zachwyci fanów animacji - premiera najnowszej, 21. edycji „Miasteczko South Park”! Pojawią się również nowe odcinki „Ricka i Morty’ego”.

W sierpniu stacja Comedy Central odnotowała 0,84 SHR% w grupie 16-49 oraz ATS 52,9 min, przy czym poszczególne dni notowały nawet 1,24 SHR% i ATS 69,8 min (22.08).

PREMIERY MIESIĄCA:

DRUNK HISTORY – PÓŁ LITRA HISTORII

Premiera: czwartek, 12 października, godz. 22:00

Emisja: czwartki, godz. 22:00

Drunk history - pół litra historii" to serial niezwyczajny. W najnowszej produkcji Comedy Central Polska, znani i lubiani aktorzy, komicy, influencerzy przybliżą ciekawe historie z dziejów naszego kraju. Zanim jednak rozpoczną opowieść, uraczą się odrobiną ulubionego alkoholu. Wcielając się w rolę narratora odkryją, że znane im dobrze historie przez dno kieliszka prezentują się odrobinę inaczej. Lekko rozmytą z oczywistych względów fabułę opowiadań zobrazują inscenizacje, w których również wystąpią znane postaci polskiego show biznesu.

SOUTH PARK, sezon 21

Premiera: sobota, 14 października, godz. 23:30

Emisja: soboty, godz. 23:30

Serial wyróżniony sześciokrotnie statuetką Emmy oraz nagrodą Peabody powraca na antenę z 21. sezonem serii! Fani będą mogli cieszyć się towarzystwem Cartmana i jego kliki przez kolejnych 10 odcinków. To oznacza jeszcze więcej ksenofobicznych komentarzy, ostrych przekleństw i sytuacji, którym daleko do poprawności politycznej.

GOLDBERGOWIE, sezon 2

Premiera: niedziela, 15 października, godz. 21:00

Emisja: niedziele, godz. 21:00

„Oldies goldies” trwa! Znów przenosimy się do Ameryki lat 80., gdzie spotykamy się z niepozornymi, odrobinę zbzikowanymi Goldbergami. Najmłodszy spośród rodzeństwa Adam, który ma w zwyczaju rejestrować za pomocą kamery życie swojej rodziny, przeżywa pierwsze miłosne uniesienia. Mimo żarliwych starań nie wszystko idzie po myśli młodego Goldberga. Jego mamie, Beverly zdarza się wykazywać wyjątkową nadopiekuńczością, a na co dzień sprawuje rządy twardej ręki. Tata Adama, Murray, jest bywa bardziej gderliwy niż kiedykolwiek i nadal gorliwie wierzy, że  stosując własne metody wychowawcze uda mu się zapanować nad dorastającymi dziećmi. Zachowanie jego córki Erici i syna Barrego zdaje się jednak przeczyć teorii tatusia.

KONTYNUACJA:

RICK I MORTY

Emisja: piątki, godz. 23:00

Żaden dziadek we wszechświecie nie urozmaica życia swojego 14-letniego wnuka tak, jak robi to Rick Sanchez. Ten ekscentryczny staruszek i zarazem genialny naukowiec potrafi zorganizować swojemu podopiecznemu prawdziwie kosmiczne wycieczki, zabierając go na „wypady” do najdalszych zakątków wszechświata, gdzie ma w zwyczaju załatwiać swoje szemrane interesy. Butelka pełna procentów stanowi stały rekwizyt Ricka. Problem alkoholowy ma niewątpliwy wpływ na jego porywczość, co tłumaczy tendencję do wdawania się w strzelaniny z kosmitami. Morty, choć nieco rozchwiany emocjonalnie, pozostaje wiernym towarzyszem eskapad dziadka, nie raz wyciągając go z opresji. Serial animowany zdobył już grono wiernych fanów na całym świecie. Teraz po raz pierwszy pojawi się na antenie polskiej telewizji.

TEORIA WIELKIEGO PODRYWU

Emisja: poniedziałek-piątek, godz. 22:00

Kultowy już serial przedstawia zabawne perypetie grupy naukowców, którzy choć potrafią rozszczepić atom, nie mają pojęcia o życiowych realiach i stosunkach damsko-męskich. Odkąd do mieszkania naprzeciwko Leonarda i Sheldona wprowadziła się atrakcyjna Penny, wszechświat uzdolnionych fizyków poszerzył się o niezbadane obszary. W jednym z odcinków w rozwiązywaniu naukowych zagadek bohaterom pomaga również Stephen Hawking.

PRZYJACIELE

Emisja: poniedziałek-piątek, godz. 19:00

Serial „Przyjaciele” opowiada o przygodach szóstki przyjaciół mieszkających na nowojorskim Manhattanie. Rachel jest pasjonatką mody z dobrego domu, która do Nowego Jorku uciekła prosto z przed ołtarza. Jej najlepsza przyjaciółka ze szkolnych lat, Monica to pedantyczna szefowa kuchni, z kolei Phoebe - artystyczna dusza z mocno pokręconą przeszłością. Ross jest paleontologiem, Joey gwiazdą opery mydlanej, a Chandler… po prostu Chandlerem. Mimo, iż wiele ich dzieli połączyła ich wyjątkowa przyjaźń, pełna radości, życiowych dylematów i przede wszystkim zabawnych nieporozumień.

BRICKLEBERRY

Emisja: piątki, godz. 24:00

Przezabawna, absurdalna animacja dla dorosłych opowiadająca o dwóch niezdarnych strażnikach próbujących zmierzyć się z groźbą likwidacji parku narodowego, w którym pracują. Twórcą serialu jest Daniel Tosh znany z takich produkcji jak „Tosh.O”, w którym w sposób absolutnie niepoprawny ppolitycznie kpi ze wszystkich tematów.

LATAJĄCY CYRK MONTY PYTHONA

Emisja: soboty, godz. 21:00, 2 odc.

Sztandarowe dzieło legendarnej grupy Monty Pythona i jednocześnie klasyka sama w sobie. Każdy odcinek to seria krótkich, niepowiązanych ze sobą skeczy, które śmieszą do łez swoim absurdalnym żartem i czarnym humorem.  W przerwach pomiędzy scenami pojawiają się zabawne animacje autorstwa jedynego Amerykanina w grupie – Terry’ego Gilliama.

BROOKLYN 9-9, sezon 2

Emisja: środy, godz. 22:30, 2 odc.

Nietypowi policjanci z nowojorskiego posterunku powracają, aby zapewnić miastu… przede wszystkim niezły ubaw. W 2. sezonie Brooklyn 99 szalony romans Giny i Charlesa nadal trwa. Amor uparcie krąży również nad głowami Jake’a i Amy, którzy wciąż nie określają jednoznacznie łączących ich relacji. Holt, który słynie z umiejętności zachowania zimnej krwi, zaczyna obawiać się nadejścia nowego komisarza policji. W międzyczasie z więzienia zbiega groźny mafioso. Policjanci muszą odłożyć sprawy osobiste na bok i poważnie zająć się obowiązkami, co jak wiemy nie leży w ich naturze.