COMEDY CENTRAL POLSKA Z GORĄCĄ PROPOZYCJĄ NA LATO

Comedy Central Polska to najzabawniejszy kanał komediowy w Polsce, na którym widzowie znajdą nie tylko swoje ulubione seriale i programy ale także szereg angażujących konkursów prowadzonych wspólnie z markami partnerów kanału.

Już w sierpniu premiera telewizyjna kultowej animacji dla dorosłych, czyli „Rick i Morty”, która z pewnością przyciągnie przed ekrany wielbicieli dobrego humoru. Serial prezentuje perypetie szalonego naukowca Ricka i jego wnuczka Morty’ego, którzy razem podróżują po odległych galaktykach nierzadko wdając się w awantury z zamieszkującymi ich kosmitami. Na antenie Comedy Central zagoszczą również najnowsze odcinki ulubionych hitów, takich jak „Przyjaciele”, „Latającego cyrku Monty Pythona”, czy „Teoria wielkiego podrywu”. Systematycznie powiększa się również grono wielbicieli takich pozycji jak „Brooklyn 9-9” o przygodach nowojorskich policjantów, rodzinnych perypetii uczuciowych w „Matka jest tylko jedna”, czy przygód pracowników firmy ubezpieczeniowej specjalizujących się w polisach chroniących przed szkodami spowodowanymi przez superbohaterów w serialu „Bezmocni” z Vanessą Hudgens.

Zakończył się również lipcowy konkurs Comedy Central z firmą Microsoft . Wyzwanie konkursowe polegało na zamieszczeniu zdjęcia najstarszego posiadanego laptopa wraz z historią, która towarzyszyła temu komputerowi. Konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem, wzięło w nim udział ponad 700 pasjonatów starych komputerów, a zwycięzca, który otrzymał największą ilość głosów od internautów zdobył komputer Surface PRO. Dodatkowym wygranym przy okazji konkursu okazał się również pan Marcin, który prowadzi największą w Polsce kolekcję starych komputerów polskiej produkcji. Wśród zgłoszonych prac odnalazł brakujący model do swojej kolekcji. Z pomocą Comedy Central udało mu się nabyć unikalny okaz, który wzbogaci jego zbiory do tworzącego się muzeum. Comedy Central z pewnością zda relację z otwarcia. 

PREMIERY:

CAŁE ŻYCIE Z MODELKAMI

Premiera: sobota, 5 sierpnia, godz. 23:00

Emisja: soboty i niedziele, godz. 23:00

Znany z pierwszego sezonu serii model dłoni, Tommy, przeprowadza się do Nowego Jorku, gdzie czekają na niego nowe wyzwania, nowi współlokatorzy i przede wszystkim starcie z bezwzględnym światem modellingu. Były barista wraz ze swoją znajomą, modelką reklamową Scarlet, uderzają do epicentrum światowej mody, aby nadać swojej karierze rozpędu. Oboje szybko orientują się, że największym wyzwaniem, jakiemu muszą sprostać w wielkim mieście będzie znalezienie wspólnego języka ze swoimi nowymi współlokatorami: modelką plus-size Jess i roztrzepaną Molly. Tommy i Scarlet powierzają swoją karierę w ręce niedoświadczonego agenta, Marshalla, któremu od czasu do czasu uda się przedrzeć przez zasieki nowojorskiego rynku i umówić swoich podopiecznych na casting.

NOWE ODCINKI:

RICK I MORTY

Emisja: piątki, godz. 22:30

Żaden dziadek we wszechświecie nie urozmaica życia swojego 14-letniego wnuka tak, jak robi to Rick Sanchez. Ten ekscentryczny staruszek i zarazem genialny naukowiec potrafi zorganizować swojemu podopiecznemu prawdziwie kosmiczne wycieczki, zabierając go na „wypady” do najdalszych zakątków wszechświata, gdzie ma w zwyczaju załatwiać swoje szemrane interesy. Butelka pełna procentów stanowi stały rekwizyt Ricka. Problem alkoholowy ma niewątpliwy wpływ na jego porywczość, co tłumaczy tendencję do wdawania się w strzelaniny z kosmitami. Morty, choć nieco rozchwiany emocjonalnie, pozostaje wiernym towarzyszem eskapad dziadka, nie raz wyciągając go z opresji. Serial animowany zdobył już grono wiernych fanów na całym świecie. Teraz po raz pierwszy pojawi się na antenie polskiej telewizji.

TEORIA WIELKIEGO PODRYWU

Emisja: poniedziałek-piątek, godz. 16:00, 6 odc.

Kultowy już serial przedstawia zabawne perypetie grupy naukowców, którzy choć potrafią rozszczepić atom, nie mają pojęcia o życiowych realiach i stosunkach damsko-męskich. Odkąd do mieszkania naprzeciwko Leonarda i Sheldona wprowadziła się atrakcyjna Penny, wszechświat uzdolnionych fizyków poszerzył się o niezbadane obszary. W jednym z odcinków w rozwiązywaniu naukowych zagadek bohaterom pomaga również Stephen Hawking.

PRZYJACIELE

Emisja: poniedziałek-piątek, godz. 19:00, 6 odc.

Serial „Przyjaciele” opowiada o przygodach szóstki przyjaciół mieszkających na nowojorskim Manhattanie. Rachel jest pasjonatką mody z dobrego domu, która do Nowego Jorku uciekła prosto z przed ołtarza. Jej najlepsza przyjaciółka ze szkolnych lat, Monica to pedantyczna szefowa kuchni, z kolei Phoebe - artystyczna dusza z mocno pokręconą przeszłością. Ross jest paleontologiem, Joey gwiazdą opery mydlanej, a Chandler… po prostu Chandlerem. Mimo, iż wiele ich dzieli połączyła ich wyjątkowa przyjaźń, pełna radości, życiowych dylematów i przede wszystkim zabawnych nieporozumień.

PRZEPIS NA AMERYKAŃSKI SEN, sezon 2

Emisja: poniedziałki, godz. 22:00, 2 odc.

W drugim sezonie perypetii rodziny Huang bohaterowie nadal starają się dopasować do podmiejskiego charakteru Florydy. Niekiedy ckliwie wspomną ukochane Chinatown, jednak nadal dzielnie prą do przodu realizując swoje marzenia. Eddie natomiast przeżywa nieszczęśliwą miłość i leczy złamane serce w najbardziej amerykański sposób, odtwarzając w kółko kawałek
„End of the road”. Czy Huangom uda się nareszcie przełamać stereotyp Azjatów powszechnie panujący w Ameryce lat 90-tych?

BROOKLYN 9-9, sezon 2

Emisja: środy, godz. 22:00, 2 odc.

Nietypowi policjanci z nowojorskiego posterunku powracają, aby zapewnić miastu… przede wszystkim niezły ubaw. W 2. sezonie Brooklyn 99 szalony romans Giny i Charlesa nadal trwa. Amor uparcie krąży również nad głowami Jake’a i Amy, którzy wciąż nie określają jednoznacznie łączących ich relacji. Holt, który słynie z umiejętności zachowania zimnej krwi, zaczyna obawiać się nadejścia nowego komisarza policji. W międzyczasie z więzienia zbiega groźny mafioso. Policjanci muszą odłożyć sprawy osobiste na bok i poważnie zająć się obowiązkami, co jak wiemy nie leży w ich naturze.

GOLDBERGOWIE

Emisja: czwartki, godz. 22:00, 2 odc.

Prawdziwe „oldies goldies” wśród sitcomów. Serial pozwala przenieść się do Ameryki lat 80., gdzie przyszło żyć rodzince Goldbergów. 11-letni i lekko kujonowaty Adam jest najmłodszym wśród rodzeństwa i właśnie zaczął interesować się wszystkim, co go otacza. Z tego powodu zdecydował się za pomocą kamery rejestrować życie swojej zwariowanej rodziny. Jego mama Beverly stoi u steru tego okrętu, sprawując rządy twardej ręki i jednocześnie wykazując się wyjątkową nadopiekuńczością. U jej boku kroczy tata Adama, Murray, któremu często zdarza się być gderliwym, jednak stara się unikać krzyku wierząc, że w ten sposób dobrze wychowa swoje dzieci. Nie będzie to łatwe zadanie, gdyż siostra Adama, Erica, jest atrakcyjną 17-latką, która potrafi sterroryzować każdego. Najwrażliwszym w rodzinie jest 16-letni Barry, który cierpi na syndrom środkowego dziecka. Każdy z członków rodziny ma całkowicie odmienny i silny charakter, co sprawia, że zwykłe sytuacje zamieniają się w prawdziwy komediowy show.

BRICKLEBERRY, sezon 2

Emisja: piątki, godz. 23:00

Przezabawna, absurdalna animacja dla dorosłych opowiadająca o dwóch niezdarnych strażnikach próbujących zmierzyć się z groźbą likwidacji parku narodowego, w którym pracują. Twórcą serialu jest Daniel Tosh znany z takich produkcji jak „Tosh.O”, w którym w sposób absolutnie niepoprawny ppolitycznie kpi ze wszystkich tematów.

LATAJĄCY CYRK MONTY PYTHONA

Emisja: soboty, godz. 21:00, 2 odc.

Sztandarowe dzieło legendarnej grupy Monty Pythona i jednocześnie klasyka sama w sobie. Każdy odcinek to seria krótkich, niepowiązanych ze sobą skeczy, które śmieszą do łez swoim absurdalnym żartem i czarnym humorem.  W przerwach pomiędzy scenami pojawiają się zabawne animacje autorstwa jedynego Amerykanina w grupie – Terry’ego Gilliama.

BEZMOCNI

Emisja: niedziele, godz. 21:00

Emily Locke dostaje pracę w firmie ubezpieczeniowej, która specjalizuje się w polisach chroniących zwykłych obywateli przed szkodami nieumyślnie wyrządzonymi przez superbohaterów. Razem z Teddym i Ronem pracują również nad serią akcesoriów, mających ratować życie przed niespotykanymi niebezpieczeństwami.

MATKA JEST TYLKO JEDNA

Emisja: niedziele, godz. 21:30

Świat Nathana, młodego restauratora z Portland, zostaje wywrócony do góry nogami, gdy  okazuje się, że jego rozwiedziona matka wdała się w romans z jego najlepszym przyjacielem. Sprawy nabierają tempa, gdy ojciec Nathana prosi syna o pomoc w odzyskaniu byłej żony.