COMEDY CENTRAL FAMILY Z NAJLEPSZĄ PORCJĄ ZIMOWEGO HUMORU

Comedy Central Family to wszystko o czym marzą kobiety w długie zimowe wieczory – najlepsza kobieca rozrywka, humor i seriale idealnie trafiające w gust kobiet z większych miast ze średnim bądź wyższym dochodem. W niedawno zakończonym roku listopad okazał się najlepszym miesiącem dla CCF, co znalazło odzwierciedlenie w wynikach oglądalności 0,36 Shr% w grupie 16-49 oraz bardzo wysoki ATS 46,8 min. Wszystko to zasługa doskonale dopasowanej ramówki i oddanej widowni śledzącej losy swoich ulubionych bohaterów.  

Na zimowe miesiące Comedy Central Family przygotowało dużą dawką rozgrzewającego humoru z serialami „Mike i Molly”, „Rozpalić Cleveland” i „Seks w wielkim mieście”. A już w styczniu na antenie zagości najnowszy, czwarty sezon serialu „Mamuśka” opowiadającego o zabawnych, choć nieraz kłopotliwych relacjach dorosłej córki z matką.

LUTOWE PROPOZYCJE COMEDY CENTRAL FAMILY

MIKE I MOLLY

Tytułowi bohaterowie serialu, czyli Mike i Molly poznali się na spotkaniu Anonimowych Żarłoków. Mike jest policjantem o dobrym sercu, Molly nauczycielką o wielkim poczuciu humoru. Znajomość przeradza się w romans. W USA każdy odcinek serialu przyciąga średnio 10-12 milionów widzów i na swoim koncie ma już 2 statuetki Emmy.

PRZYJACIELE

Serial „Przyjaciele” to kulturowy fenomen - wyświetlony w ponad 100 krajach, a jego ostatni odcinek był gigantycznym wydarzeniem telewizyjnym w Stanach Zjednoczonych, gdzie obejrzało go 51,1 mln widzów. Serial doczekał się 10 sezonów, wielu prestiżowych nagród, m.in. Złotego Globu dla Jennifer Aniston, 6 nagród Emmy, tyle samo nagród People’s Choice Awards i od lat niezmiennie bawi widzów, którzy w zwariowanych perypetiach Rachel, Phoebe, Moniki, Joeya, Rossa i Chandlera odnajdują wiele własnych przygód.

SEKS W WIELKIM MIEŚCIE

Serial przedstawia miłosne perypetie czterech przyjaciółek z Nowego Jorku - Carrie (Sarah Jessica Parker), Samanthy (Kim Cattrall), Mirandy (Cynthia Nixon) i Charlotte (Cristin Davis). Mimo że kobiety różnią się między sobą, każda jest gotowa poświęcić wiele w imię miłości. Niemal od pierwszej emisji budził żywe zainteresowani publiczności i wielkie kontrowersje, gdyż przełoamywał tabu i otwarcie mówił o kobiecej seksualności. Serial zdobył ogromną popularność oraz doczekał się adaptacji filmowych w dwóch częściach.

MAMUŚKA, sezon 2, 3

Serial „Mamuśka” opowiada o Christy (Anna Faris), samotnej matce, która właśnie uporała się z nałogiem i stara się rozpocząć nowe życie. Teraz godzi wychowanie dwójki dzieci, nastoletniej Violet i młodszego Roscoe, z pracą kelnerki w pobliskiej restauracji. Żeby tego było mało, musi znosić humory i ostre komentarze własnej matki. W stałej obsadzie znalazła się utytułowana czterema statuetkami Emmy Allison Janney. Aktorkę można było oglądać m.in. w serialach 'Dwóch i pół' i „Trawka”. Tym razem zagra Bonnie – matkę głównej bohaterki, która wydaje się być straszną zołzą i źródłem wielu problemów Christy.

LUTOWE MARATONY TEMATYCZNE

15.02. Dzień singla to przeciwwaga dla romantycznego Dnia Walentynek. Święto to można uczcić niezależnie od stanu związku. Z tej okazji na antenie Comedy Central Family zagoszczą specjalne, związkowe odcinki takich seriali jak „Przyjaciele”, „Seks w wielkim mieście” oraz „Dwie spłukane dziewczyny”.

23.02. Tłusty czwartek tego dnia nie liczymy kalorii I jemy tyle pączków, ile mamy ochotę. Na cukrowym przyspieszeniu pokażemy takie seriale jak:  „Przyjaciele” (m.in. odcinek o tym jak Rachel, Chandler i Joey jedzą sernik z podłogi), „Dwie spłukane dziewczyny” i ich pomysł na biznes z muffinkami, „Mike i Molly” oraz „Seks w wielkim mieście” (m.in. odcinek o Mirandzie, która dzieli się ciastkiem z mężczyzną na ścisłej diecie).

08.03. Dzień kobiet – tego dnia uczcimy najważniejsze kobiety na antenie Comedy Central Family – matki, siostry, żony, babcie, przyjaciółki. Z tej okazji na antenie Comedy Central Family zagoszczą specjalne odcinki takich seriali jak „Przyjaciele”, „Mamuśka”, „Seks w wielkim mieście”,  „Melissa i Joey” oraz „Dwie spłukane dziewczyny”.