COMEDY CENTRAL FAMILY – NAJZABAWNIEJSZE SITCOMY I FILMOWE HITY

Stacja Comedy Central Family nigdy nie zwalnia, zapewniając swoim widzom tony śmiechu i najlepszej rozrywki! Kiedy na wielu innych kanałach zimowa posucha, na antenie Comedy Central Family styczeń upłynie pod znakiem hitowych komedii oraz najlepszych seriali. Początek 2018 roku przyniesie kolejne perypetie samotnie wychowującej dzieci Christy z sitcomu „Mamuśka” oraz szalonych kelnerek Max i Caroline z „Dwóch spłukanych dziewczyn”.

W styczniu w ramówce stacji pojawi się wieczorny blok Comedy Central Extra, w którym nie zabraknie najzabawniejszych sitcomów i najodważniejszych animacji dla dorosłych. Na antenie zagoszczą m.in. serialu „Goldbergowie”, detektywi z „Brooklyn 9-9”, a także „Rick & Morty” i kultowi bohaterowie „Miasteczka South Park”. Pojawią się także głośne polskie produkcje Comedy Central – „Drunk History – Pół litra historii” i „Comedy Club”. Wisienką na torcie będą klasyk, którego czas się nie ima – „Latający cyrk Monty Pythona”!

Długie styczniowe wieczory to także doskonały pretekst do spędzenia go wraz z „Filmowymi wieczorami Comedy Central Family”. W ramach cyklu pojawią się najlepsze komedie Hollywood, m.in. „Starsky i Hutch”, „Maska”, „Clerks-Sprzedawcy” czy „Pogromcy Duchów”!

MAMUŚKA

„Mamuśka” to historia Christy, samotnej matki, która właśnie uporała się z nałogiem i stara się rozpocząć nowe życie. Kobieta godzi wychowanie dwójki dzieci – nastoletniej Violet i młodszego Roscoe – z pracą kelnerki w pobliskiej restauracji. Żeby tego było mało, musi znosić humory i ostre komentarze własnej matki, Bonnie.

Emisja: poniedziałek- piątek, godz. 13:30 (dwa odcinki)

DWIE SPŁUKANE DZIEWCZYNY

Tytułowe „spłukane dziewczyny” to dwie przyjaciółki pochodzące z różnych światów: sarkastyczna Max z Brooklynu jest spłukana od urodzenia, natomiast pochodząca z bogatej rodziny Caroline dopiero teraz poznaje smak życia bez kasy. Dziewczyny szybko się zaprzyjaźniają i z uporem dążą do spełnienia swojego „amerykańskiego snu” – otwarcia własnego sklepu z babeczkami. Czy uda im się zgromadzić 250 000 $, aby spełnić swoje marzenia o własnym biznesie?

Emisja: poniedziałek – piątek, godz. 14:30 (dwa odcinki)

WIECZORNY BLOK COMEDY CENTRAL EXTRA :

GOLDBERGOWIE

Emisja: czwartki, godz. 22:00, 2 odc.

Prawdziwe „oldies goldies” wśród sitcomów. Serial pozwala przenieść się do Ameryki lat 80., gdzie przyszło żyć rodzince Goldbergów. 11-letni i lekko kujonowaty Adam jest najmłodszym wśród rodzeństwa i właśnie zaczął interesować się wszystkim, co go otacza. Z tego powodu zdecydował się za pomocą kamery rejestrować życie swojej zwariowanej rodziny. Jego mama Beverly stoi u steru tego okrętu, sprawując rządy twardej ręki i jednocześnie wykazując się wyjątkową nadopiekuńczością. U jej boku kroczy tata Adama, Murray, któremu często zdarza się być gderliwym, jednak stara się unikać krzyku wierząc, że w ten sposób dobrze wychowa swoje dzieci. Nie będzie to łatwe zadanie, gdyż siostra Adama, Erica, jest atrakcyjną 17-latką, która potrafi sterroryzować każdego. Najwrażliwszym w rodzinie jest 16-letni Barry, który cierpi na syndrom środkowego dziecka. Każdy z członków rodziny ma całkowicie odmienny i silny charakter, co sprawia, że zwykłe sytuacje zamieniają się w prawdziwy komediowy show.

Emisja: poniedziałek- czwartek, godz.  22:00

BROOKLYN 9-9

Akcja serialu dzieje się na jednym z nowojorskich posterunków. Detektyw Jake Peralta i jego koledzy zajmują się przede wszystkim flirtami, plotkami i rywalizacją o jak największą liczbę aresztowań. Sytuacja zmienia się, gdy ich nowym dowódcą zostaje Ray Holy. Dla kapitana z 30-letnim stażem najważniejsze jest bowiem przestrzeganie zasad i dyscyplina, zupełnie obce jego nowym podwładnym.

Emisja: piątek – sobota, godz. 20:00

LATAJĄCY CYRK MONTY PYTHONA

Sztandarowe dzieło legendarnej grupy Monty Pythona i jednocześnie klasyka sama w sobie. Każdy odcinek to seria krótkich, niepowiązanych ze sobą skeczy, które śmieszą do łez swoim absurdalnym żartem i czarnym humorem.  W przerwach pomiędzy scenami pojawiają się zabawne animacje autorstwa jedynego Amerykanina w grupie – Terry’ego Gilliama.

Emisja: piątek – sobota, godz. 21:30

DRUNK HISTORY - PÓŁ LITRA HISTORII

W „Drunk History – Pół litra historii” znane osobistości polskiego show biznesu opowiedzą o zabawnych sytuacjach zza kulis wielkich wydarzeń z historii Polski. Humorystyczny akcent programu potęguje fakt, że historie opowiadane będą pod lekkim wpływem alkoholu, więc nierzadko ich przebieg będzie zaskakujący dla widza. Fabułę opowiadań zobrazują inscenizacje kostiumowe.

Emisja: piątek- sobota, godz. 22:20

COMEDY CLUB

Obowiązkowa pozycja na liście programów dla fanów dobrego stand-upu! Show nagrywany w Teatrze Sabat z udziałem publiczności, pozwala widzom stać się częścią najlepszego kanału komediowego w Polsce. Wśród stand-uperów zobaczymy prawdziwych mistrzów tej formy, jak i artystów stawiających swoje pierwsze kroki na scenie, a to wszystko pod dyrygenturą arcymistrza i gospodarza programu – Michała Kempy. „Comedy Club” udowodnia, że ten się śmieje ostatni… kto wolniej kojarzy.

Emisja: piątek-sobota, godz. 23:00

RICK $ MORTY

Żaden dziadek we wszechświecie nie urozmaica życia swojego 14-letniego wnuka tak, jak robi to Rick Sanchez. Ten ekscentryczny staruszek i zarazem genialny naukowiec potrafi zorganizować swojemu podopiecznemu prawdziwie kosmiczne wycieczki. Rick zabiera wnuka na „wypady” do najdalszych zakątków wszechświata, gdzie ma w zwyczaju załatwiać swoje szemrane interesy.

Emisja: piątek-sobota, godz. 23:30

MIASTECZKO SOUTH PARK

Miasteczko South Park istnieje naprawdę i naprawdę położone jest gdzieś w stanie Colorado w USA. Zapewne różni się od South Parku znanego z kreskówki. No bo przecież w tym serialowym ośmiolatki klną jak szewcy, szkolny kucharz podśpiewuje sprośne piosenki, ludzie puszczają płonące bąki, panuje ogólna nietolerancja i ksenofobia, a 90% wygłaszanych tu tekstów jest politycznie niepoprawna... „Miasteczko South Park” to serial stworzony z myślą o dorosłych. Porusza wiele drażliwych tematów, jak religia, polityka, mniejszości, które przedstawia w prześmiewczy sposób, szydząc z wszelkich bieżących wydarzeń. Bohaterowie nie oszczędzają także sławnych i bogatych, czyli głównie gwiazd Hollywood, którym nie zawsze się to podoba.

Emisja: piątek – sobota, godz. 24:30

FILMOWE WIECZORY W COMEDY CENTRAL FAMILY:

1.01 - „Starsky i Hutch”

2.01 - „Maska”

3.01 - „Sok z żuka”

4.01 - „Trzej Amigos!”

5.01 - „Lewy sercowy”

8.01 - „Dwaj zgryźliwi tetrycy”

9.01 – „Jeszcze bardziej zgryźliwi tetrycy

10.01 – „Kozaczki z pieprzykiem

11.01 – „Przyjaciele z klasą

12.01 – „Córka mojego szefa

15.01 – „Cała ona

16.01 – „Clerks-Sprzedawcy

17.01 – „Ich własna liga

18.01 – „Depresja gangstera

19.01 – „Nawrót depresji gangstera

22.01 – „Ace Ventura: Psi detektyw

23.01 – „Ace Ventura: zew natury

24.01 – „Agenci bardzo specjalni”

25.01 – „Głupi i głupszy”

29.01 – „Dzień świstaka”

30.01 – „Pogromcy duchów”

31.01 – „Pogromcy duchów 2”