Comedy Central Family - jesień pełna najlepszych seriali komediowych!

Jesienią w Comedy Central Family tylko najlepsze seriale komediowe. Na antenę wróciły dwa uwielbiane przez widzów seriale: „Melissa i Joy” z Melissą Joan Hart  oraz „On, ona i dzieciaki”. Fani Anny Faris mogą podziwiać jej komediowy talent w serialu „Mamuśka” , którego czwarty sezon zadebiutuje na Comedy Central Family w grudniu.

Mamuśka, sezon 4

Premiera: 20 grudnia, środa, godz. 22:30

Emisja: poniedziałek-piątek, godz. 22:00

Anna Faris i Allison Janney spotkały się na planie serialu komediowego, za którego produkcję odpowiada znakomity Chuck Lorre – ojciec 'Dwóch i pół' oraz „Teorii Wielkiego Podrywu”. Te nazwiska mówią same za siebie. To musi być hit! Sitcom „Mamuśka” opowiada o Christy (Anna Faris), samotnej matce, która właśnie uporała się z nałogiem i stara się rozpocząć nowe życie. Historia niby poważna, ale okraszona nietuzinkowym humorem. Christy, musiała uporać się w życiu z wieloma problemami. Teraz godzi wychowanie dwójki dzieci – nastoletniej Violet i młodszego Roscoe – z pracą kelnerki w pobliskiej restauracji. Żeby tego było mało, musi znosić humory i ostre komentarze własnej matki. W stałej obsadzie znalazła się utytułowana czterema statuetkami Emmy Allison Janney. Aktorka zagra Bonnie – matkę głównej bohaterki, która wydaje się być straszną zołzą i źródłem wielu problemów Christy.

Melissa i Joey

Emisja: poniedziałek-piątek, godz. 20:00

Mel (Melissa Joan Hart ) była, delikatnie mówiąc, niesforną nastolatką, wychowującą się w rodzinie z politycznymi tradycjami. Dorosła, uspokoiła się i… sama została lokalnym politykiem. Gdy jej siostra trafia za kratki, a szwagier znika, Mel musi wziąć odpowiedzialność za nastoletnią siostrzenicę Lennox i dorastającego siostrzeńca Rydera. Nieprzygotowana, zawalona obowiązkami i zaskoczona tą sytuacją znajduje pomoc w osobie bezrobotnego Joe (Joe Lawrence), który, ku swemu zaskoczeniu, podejmuje się roli niani…

On, ona i dzieciaki 

Emisja: poniedziałek-piątek, godz. 19:00

Serial opowiada o perypetiach zwariowanej rodziny Kyle, na czele której stoi Michael (Damon Wayans) – kochający mąż i ojciec, który stara się by jego rodzina nie odbiegała zbytnio o standardów. Nie jest to zadanie proste, gdyż członkowie tej rodziny do zwyczajnych nie należą.