COMEDY CENTRAL: 70% WZROSTU SHR I PRZEBOJOWE LOKALNE PREMIERY NA WIOSNĘ

Comedy Central czyli najbardziej kultowy kanał komediowy w Polsce i na świecie cieszy się stałą, coraz większą oglądalnością! W ostatnich tygodniach stacja może poszczycić się wzrostem SHR wynoszącym aż 70% w stosunku do poprzedniego roku!

W marcu 2018 roku kanał  Comedy Central osiągnął aż o 70% wyższy SHR w porównaniu do zeszłego roku*! Wysokie wyniki oglądalności z pewnością będą rosły, gdyż na wiosnę stacje marki Comedy Central przygotowały moc nowości programowych, w tym dwie lokalne produkcje!

Na Comedy Central w maju na wszystkich fanów dobrego humoru czeka powrót Comedy Club , czyli najlepszego stand-up show w Polsce! W Comedy Club 2 zobaczymy  najzabawniejszej popisy najlepszych komików w kraju! Wśród nich m.in.  Tomach Jachimek, Mieszko Minkiewicz i Rafał Rutkowski, a program poprowadzi tym razem Michał Koterski. Ponadto, w ofercie programowej stacji nie zabraknie także ulubionych seriali komediowych widzów Comedy Central, m.in. serii „Przyjaciele”
i „Teoria wielkiego podrywu”.

Z kolei już w kwietniu stacja Comedy Central Family zaskoczy widzów programem, jakiego w polskiej telewizji jeszcze nie było! Już 13 kwietnia w ramówce zadebiutuje szalony program „Takeshi’s Castle: Take Wariaty”, okraszony pełnym humoru komentarzem mistrzów słowa mówionego, m.in. – Michała Koterskiego, Rafała Bryndala, Michała Figurskiego i prześmiewczych duetów Mleko pod nosem i Make Life Harder. 100 śmiałków z Tajlandii zapewni widzom prawdziwą beczkę śmiechu, usiłując poradzić sobie w szalonej gonitwie z przeszkodami w rodzaju ogromnych ziemniaków i niepokojących rozmiarów grzybów...

Wśród  premier na Comedy Central Family znajdzie się także niezwykła opowieść o życiu jednej osoby, ukazana na przestrzeni 50 lat, czyli serial komediowy „Trzy razy ja”, a w ofercie przebojowego wieczornego pasma Comedy Central Extra, nie zabraknie przebojowych produkcji, takich jak
„Seks w wielkim mieście”, „Latający cyrk Monty Pythona”, „Inside Amy Schumer” i „Złoty dotyk Nathana”.