CO NOWEGO W HGTV?

Domy dla najtrudniejszych klientów w mieście? Rywalizacja o najlepszy projekt nieruchomości? A może pary poszukujące pierwszego wspólnego domu? Majowe nowości HGTV to nie lada gratka dla fanów wnętrz i architektury, sprawdźcie sami!

„Dom dla wybrednych”, od 5 maja, godz. 23:00

Lauren Risley to niezwykła agentka nieruchomości. Przez ostatnie lata wyrobiła sobie markę w rejonie St.Louis, poszukując domów dla najtrudniejszych klientów w mieście. Wszyscy znamy ten typ... para, która szuka nieruchomości od miesięcy i nie może nic znaleźć. Wiecznie niezdecydowani,
z wygórowanymi oczekiwaniami i nierealistycznymi terminami. I tu pojawia się Lauren, która jako agent nieruchomości pomaga klientom przełamywać bariery na drodze do znalezienia idealnego domu marzeń. Jednak Lauren jest nie tylko agentką, ale również inwestorem i jako ekspert w tym temacie dopasowuje zakupione domy do potrzeb swoich klientów.

„Wygrać na remoncie”, od 15 maja, godz. 22:00

Prowadzący Ken i Anita Corsini znani widzom z programu „Zarobić na remoncie - Atlanta” dają szansę na wygranie 100 000 $ i rozpoczęcie własnej franczyzy! Corsini zapraszają do Atlanty trzy utalentowane zespoły i dają im nieruchomości do zaprojektowania. Drużyny mają tylko sześć tygodni i budżet w wysokości 30 000 $. Liczy się nie tylko najlepszy projekt, ale i wartość końcowa nieruchomości. Tym którym uda się połączyć te dwie rzeczy odbiorą nagrodę w sam raz na rozpoczęcie własnej kariery!

„Nieruchomości dla miłości”, od 15 maja, godz. 23:00

W każdym odcinku dwie pary będące w związkach na odległość decydują się by zmniejszyć dystans, który ich dzieli i zamieszkać razem. Emocje sięgają zenitu, a napięcie rośnie, ponieważ każda osoba wspierana przez rodzinę i przyjaciół opowiada się za swoim rodzinnym miastem. Stawka jest wysoka, w imię miłości trzeba dokonać ostatecznego poświęcenia i porzucić swoje dotychczasowe życie. Pary przejdą ostateczny test polegający na znalezieniu pierwszego wspólnego domu i zdecydowaniu, kto przeprowadzi się z miłości.