BIA CZYLI NOWA, LATYNOAMERYKAŃSKA GWIAZDA DISNEY CHANNEL!

Disney Channel to nie tylko świetne seriale z ekscytującymi historiami. Szczególną popularnością w lipcu i sierpniu cieszyły się także filmy! Najchętniej obejrzanymi produkcjami były: Kim Kolwiek z udziałem w widowni SHR = 11,5% oraz AMR = 1,1%, Następcy SHR = 9,3%, AMR = 1,2%, oraz Toy Story Horror SHR=5,5%, AMR=0,7%.

Już 11. listopada na ekranie Disney Channel pojawi się rozśpiewana i roztańczona nowość! Bia opowiada historię grupy nastolatków, którzy odkrywają, dzielą się i rozwijają swoje talenty w miejscu o nazwie Fundom. To tam bohaterowie mogą się spotkać, a także tworzyć i wyrażać sztukę w pełnym zabawy i nieformalnym środowisku. Razem z przyjaciółmi Bia wyrusza po nowe przygody, zakochuje się, uczy się jak przezwyciężać przeszkody oraz odkrywa jak ważna jest radość z życia. Najważniejszym zadaniem dla bohaterów będzie odnalezienie własnej, indywidualnej drogi do spełniania swoich marzeń.

Główną bohaterką serialu jest Bia Urquiza. 16-letnia dziewczyna z ogromną wyobraźnią i niesamowitą kreatywnością. Bia wyraża siebie poprzez sztukę i rysunki inspirowane rzeczywistością, która ją otacza. To współczesna nastolatka, która nie rusza się bez ołówka, markera i innych przyborów do rysowania. Urodziła się w Brazylii ale ostatecznie zamieszkała z rodzicami w Argentynie.

Ponadto, od 4. listopada widzowie będą mieli okazję oglądać nowy, już 3. sezon uwielbianego przez widzów Disney Channel serialu Miraculous: Biedronka i Czarny Kot! W nowej serii główni bohaterowie zdobywają kolejne moce oraz sojuszników, których mogą wezwać, gdy wymagać będzie tego sytuacja.  Ich odwieczny wróg również staje się silniejszy. Sezon 3. postawi Marinette i Adriena przed wyzwaniem: czy będą w stanie ochronić swoje sekrety i nie pozwolić na to, aby ich życie prywatne miało wpływ na bohaterskie przygody? Wakacyjne odcinki serialu osiągnęły wysokie wyniki wśród dziewczynek w wieku 7-12 lat: SHR = 3,8%.

Dane: NAM, 01.07 – 16.08.2019r, SHR%, AMR%, W 7-12, DayPart: 06:00 – 20:59