BAD HAIR DAY – NOWY FILM PRODUKCJI DISNEY CHANNEL

Disney Channel, kanał familijny skierowany zarówno do dzieci jak i rodziców, w marcu 2015 roku przyciągnął przed ekrany prawie 5 milionów widzów. Utrzymał jednocześnie pozycję lidera w dotarciu do dziewczynek osiągając AFF na poziomie 172.

W weekendy emitowane będą klasyczne filmy Disneya, takie jak „Piękna i Bestia” i „Kurczak Mały” oraz nowa produkcja filmowa Disney Channel „Bad Hair Day”, która opowiada o losach uczennicy liceum o imieniu Monica. Główna bohaterka marzy o tym, aby zostać królową szkolnego balu. Jednak w tym wyjątkowym dniu wszystko dzieje się nie po jej myśli – piękna sukienka zostaje zniszczona, a włosy odmawiają posłuszeństwa. Film będzie miał swoją premierę 23 maja o godz. 10:30.

W maju premierę będzie miał również nowy serial „Lolirock”, którego główną bohaterką jest księżniczka o imieniu Iris mieszkająca w magicznym królestwie. Iris jest marzycielką o pięknym głosie. Jej życie diametralnie się zmienia, kiedy nowa grupa Lolirock rozpoczyna poszukiwania wokalistki.

W maju w Disney Channel pojawią się także nowe odcinki najpopularniejszych i najbardziej lubianych seriali aktorskich takich, jak „Violetta”, „Syreny z Mako”, „Liv & Maddie”, „Blog na cztery łapy” czy „Horrorin”.

Więcej informacji o kanale można znaleźć na stronie:

http://www.disney.pl/disney-channel/

Zapraszamy do współpracy!

Dane: NAM, COV, all 4+; AFF w 4-12 vs. all 4-12, 01 – 30.03.2015