ANIMAL PLANET HD - RESOCJALIZACJA Z PIT BULLEM

Co łączy 200 pit bulli, 4 hektary piasków na odludziu i przestępców na zwolnieniu warunkowym? Szansa na odkupienie win, rehabilitację i ponowne narodziny — zarówno dla ludzi, jak i czworonogów. A wszystko za sprawą niezwykłej kobiety: Tii Marii Torres, znanej treserki pit bulli i założycielki Villalobos Rescue Center.

Kobieta poświęciła życie idei dawania drugiej szansy przegranym — ludziom i psom. W tej serii Tia staje przed nowymi wyzwaniami: coraz bardziej aktywną rolę w prowadzeniu ośrodka odgrywają jej córki, Tania i Mariah. Ona sama jest świadkiem jednego z najważniejszych momentów w życiu jednego ze skazanych - Armanda. Do skutku dochodzi także niezwykła adopcja pit bulla, który wcześniej już trzykrotnie wracał do ośrodka po nieudanych próbach umieszczenia w kolejnych rodzinach. Nie zmienia się natomiast podstawowe zadanie Villalobos Rescue Center: ratowanie tej rasy psów z niebezpiecznych sytuacji i znajdowanie im nowych domów. „Resocjalizacja z Pit Bullem” od wtorku 21 marca, godz. 21:00 na Animal Planet HD.

Na początku 2017 roku AP HD nadal utrzymuje wysokie wskaźniki dopasowania m.in. wśród kobiet mieszkających w dużych miastach AFF 267 (W 16-49, miasta 100k+ vs. A 16-49) czy wśród mieszkańców większych miast w grupie komercyjnej AFF 254 (A16-49, miasta 50k+ vs. A 16-49).

W lutym AP HD zgromadziło przed telewizorami ponad 3 miliony widzów.

Źródło: Nielsen Audience Measurement; styczeń-luty 2017; 02:00-25:59. Zasięg miesięczny na grupie All 4+