Animal Planet HD - Oglądaj ekipę weterynarzy w akcji!

Najbardziej zajęty weterynarz w Denver powraca, a wraz z nim coraz więcej pacjentów! Prawdziwy indywidualista Dr Jeff Young, wraz ze swoim trzydziestoosobowym zespołem potrafi wyleczyć najróżniejsze schorzenia. Na jego pomoc mogą liczyć zwierzaki z ekstremalnymi przypadkami, jak również typowymi dolegliwościami.

W tej serii, Dr Jeff wraz z ekipą przenoszą się do nowego budynku. W celu przeprowadzenia badań kontrolnych w odległych miejscowościach ruszą w dość długą podróż. Nadchodzące odcinki będą obfitowały w interesujące przypadki. Dr Jeff uda się do azylu dla dzikich zwierząt aby pomóc rannemu tygrysowi, a zespół weterynaryjny przeprowadzi ryzykowny zabieg na miniaturowych osiołkach. Z kolei właściciel szczeniaczka potrąconego przez samochód spędzi za kierownicą dziewięć godzin, by jego ulubieniec otrzymał pomoc weterynaryjną. Niezależnie od tego czy lekarze nastawiają przemieszczone biodro kota, czy też ratują afrykańską papugę popielatą od śmierci głodowej, w klinice weterynaryjnej Planned Pethood Plus w Denver nie istnieje takie pojęcie jak „typowy dzień”.

WETERYNARZ Z GÓR SKALISTYCH

Od środy, 13 września, godz. 21:00

Średni miesięczny zasięg Animal Planet HD po ośmiu miesiącach 2017 roku, to ponad 2,7 miliona widzów. W tym czasie Animal Planet HD udało się zwiększyć udziały w oglądalności w grupie Kobiet 20-34 udziały rok do roku o 31%. AP HD charakteryzuje się wysokimi wskaźnikami dopasowania, jak AFF 161 (W 16-49, miasta 50k+ vs. A 16-49) czy AFF 182 wśród kobiet odpowiedzialnych za zakupy (W 16-49, RFP vs. A 16-49).

Źródło: Nielsen Audience Measurement; styczeń - sierpień 2017/2016; 02:00-25:59. Zasięg miesięczny na grupie All 4+