2 NOWE KANAŁY DOTĘPNE W OFERCIE PREMIUM TV!

2 NOWE KANAŁY z portfolio MWE Networks dostępne w ofercie Premium TV.

Do oferty Premium TV dołączyły 2 nowe kanały z portfolio MWE Network: Pogoda24TV oraz Junior Channel.

Pogoda24TV to kanał informacyjny, który łączy szczegółowe prognozy pogodowe z edukacją ekologiczną i rozrywką, oferując widzom angażujący infotainment. Na kanale znajdą się takie programy jak: „Nie igraj z naturą” czy „Eksperymenty pogodowe Richarda Hammonda”.

Junior Channel to kanał telewizyjny, który zapewnia bajkowe królestwo hitów dla dzieci w wieku 3-6 lat, prezentując ulubione animacje takie jak "Cocomelon", "Autobus buster" i "Bobaski". Te starannie dobrane programy oferują edukacyjną rozrywkę i są dostępne przez całą dobę, by umilić czas najmłodszym widzom i ich opiekunom.

MWE Networks przekształca polski krajobraz telewizyjny, wprowadzając dwa kanały: Pogoda24TV, który jest unikatowym na skalę krajową kanałem meteorologicznym oraz Junior Channel, jako najnowszy kanał dziecięcy wśród lokalnych multipleksów, wypełnia istotną lukę, dostarczając bezkonkurencyjne treści edukacyjno-rozrywkowe dla najmłodszych.”Karol Warda, v-ce prezes MWE Networks ds. programowych, produkcji i marketingu.