TVN S.A. URUCHAMIA NOWY SERWIS WIDEO

Ruszył serwis wideo ToTeraz skierowany do młodych internautów.

ToTeraz to pełne emocji, angażujące, ciekawe, krótkie wideo z napisami, przygotowane specjalnie pod smartfony. Serwis kierowany jest głównie do młodych ludzi, którzy w sieci szukali treści dla siebie. Teraz mogą je znaleźć w jednym miejscu i łatwo podzielić się nimi w mediach społecznościowych.

Filmy zawierają napisy. - Całość pozwala opowiadać fajne historie, bez konieczności włączania dźwięku – mówi Maciej Słomczyński, szef projektu. - Chcieliśmy pokazać, że jesteśmy pionierami. Widzimy gdzie świat będzie za rok, dwa - dodaje.

Dlatego pierwsi w Polsce zbudowaliśmy serwis, który oferuje profesjonalny pionowy player. - Wideo można więc oglądać na smartfonach bez konieczności obracania ekranu. To rozwiązanie, które jest testowane przez topowe, medialne marki globalne, a my jesteśmy przekonani już teraz, że to droga, którą za chwilę pójdą wszyscy - powiedział Mateusz Sosnowski, Dyrektor Działu Portale Informacyjne TVN.

Serwis można oglądać na urządzeniach mobilnych i na komputerach stacjonarnych pod adresem http://www.toteraz.pl. Wkrótce pojawi się aplikacja dla urządzeń z systemem operacyjnym Android i iOS.

Oprócz tego wideo serwis można oglądać w najważniejszych serwisach społecznościowych pod adresami: http://facebook.com/toteraz oraz https://twitter.com/toteraz