STREAMINGOWA REWOLUCJA TVN WARNER BROS DISCOVERY – AŻ 15 NOWYCH KANAŁÓW TVN W PLAYERZE DOSTĘPNYCH BEZ OPŁAT DLA WSZYSTKICH!

Kanały nowej generacji (FAST) dostępne przez Internet rewolucjonizują branżę streamingową na całym świecie. Teraz pora na Polskę! 18 stycznia portfolio TVN Warner Bros. Discovery powiększy się aż o 15 kanałów nowej generacji od TVN, dostępnych za pośrednictwem platformy Player. To także dzień, w którym Player – najpopularniejszy i największy lokalny serwis na polskim rynku urośnie w siłę – zostanie rozbudowany o strefę bez opłat.

 • 15 kanałów nowej generacji nadawanych przez Internet (FAST) od TVN już w styczniu;
 • Player rozwija się i wprowadza strefę bez opłat z kanałami nowej generacji FAST i biblioteką treści VOD;
 • w nowej ofercie bez opłat, w modelu z reklamami, użytkownicy znajdą znane i lubiane programy oraz seriale z anten otwartych (FTA).

18 stycznia w Internecie pojawi się nowa przestrzeń dla wielbicieli programów i produkcji TVN – tego dnia na lokalnym rynku zadebiutuje aż 15 kanałów nowej generacji opartych o najlepsze programy i seriale TVN, dostępnych online za pośrednictwem platformy Player. Tego samego dnia Player powiększy się też o nową strefę z biblioteką treści dostępnych bez opłat.

Każdy z 15 zupełnie nowych kanałów FAST dostępnych jedynie w Internecie oferuje dostęp do najpopularniejszych jakościowych programów z biblioteki TVN “tu i teraz” - tzn. na każdym urządzeniu podłączonym do sieci. Treści dostępne na każdym z kanałów zostały starannie wyselekcjonowane, aby dostarczyć widzom najlepsze wrażenia z oglądania i zmniejszyć do minimum czas, który przeznaczają na odnalezienie programów na wybrany temat, zgodny z ich preferencjami. Kanały nowej generacji (FAST) stanowią odpowiedź na to wyzwanie – to połączenie najlepszych programów i osobowości znanych z tradycyjnej telewizji ze światem streamingu, oferującym swobodę wyboru urządzenia i możliwość oglądania wielu odcinków tego samego programu lub serialu pod rząd (binge watching). W praktyce oznacza to, że widzowie mają możliwość spędzenia kilku godzin w towarzystwie Magdy Gessler, Kuby Wojewódzkiego i gości jego talk show czy poszukujących miłości bohaterów programu “Hotel Paradise”. Oferta ta dostosowana jest do potrzeb i wymagań współczesnego konsumenta treści.

15 nowych kanałów będzie dostarczanych w ramach usługi FAST (Free Ad Supported Television), która zadebiutowała na światowym rynku streamingowym w ostatnich latach. Pod tą nazwą kryją się właśnie kanały nowej generacji, nadawane przez internet – z ramówką złożoną z popularnych treści. Usługa ta już zrewolucjonizowała przemysł rozrywkowy w USA. Kanały nowej generacji online okazały się idealnym rozwiązaniem dla widzów szukających swoich ulubionych programów czy seriali w każdej chwili i w nieograniczony sposób. Teraz takie miejsce z najlepszym contentem pojawi się w Playerze, a ulubione treści widzów TVN Warner Bros. Discovery, znane przede wszystkim ze stacji TVN i innych kanałów otwartych nadawcy (TTV, TVN7, Metro) będą dostarczane także za pośrednictwem kanałów nowej generacji.

Zawsze szukamy nowych rozwiązań, które pomogą naszym widzom łatwiej znaleźć swoje ulubione programy. Wiemy, jak wiele czasu może zająć poszukiwanie interesujących treści w różnych serwisach streamingowych. Dlatego właśnie uruchamiamy kanały FAST. To dogodne rozwiązanie, które umożliwia korzystanie z biblioteki uwielbianych programów TVN w nowoczesny sposób. Sukces kanałów FAST na światowych rynkach potwierdza, że połączenie zalet telewizji liniowej i streamingu zdobywa coraz większą popularność. Cieszę się, że możemy dziś zaprezentować polskim odbiorcom aż 15 zupełnie nowych kanałów, bo skala tego projektu jest wyjątkowa zarówno z perspektywy naszego kraju, jak i rynków międzynarodowych. Inwestycja w kanały FAST to krok w kierunku przyszłości telewizji – mówi Kasia Kieli, President and Managing Director Warner Bros. Discovery w Polsce i CEO TVN.

Kanały nowej generacji (FAST) to bogactwo treści bez opłat ze strony widzów, które mogą być udostępniane i rozwijane dzięki reklamom podmienianym w technologii DAI (Dynamic Ad Insertion). Tym samym stają się kolejnym ważnym elementem biznesowym i okazją do pozyskania nowych klientów.

W erze cyfryzacji, kiedy konsument jest coraz bardziej związany z technologią, innowacje takie jak kanały FAST, są kluczem do rozwoju rynku. Kanały FAST to nowoczesne rozwiązanie, które dostarcza reklamodawcom nie tylko zaawansowane narzędzia do precyzyjnego targetowania swoich przekazów w technologii DAI, ale także gwarantuje wysoką jakość komunikacji. To innowacyjne podejście do reklamy telewizyjnej w środowisku online, które pozwala na skuteczniejsze docieranie do odbiorców i zwiększa efektywność działań reklamowych – podkreśla Dorota Żurkowska, Group Senior Vice President – Revenue w Warner Bros. Discovery w Polsce.

15 nowych kanałów TVN zadebiutuje już 18 stycznia w Playerze jako stała oferta serwisu, który nieustannie zmienia się, odpowiadając na potrzeby rynku.

Pojęcie telewizji nieustannie zmienia się, bo zmieniamy się my – widzowie. Wszyscy żyjemy coraz szybciej i nie zawsze jesteśmy w stanie dostosować swój plan dnia do ramówki telewizyjnej. Teraz w strefie Playera bez opłat czeka na nas kolejna korzyść i nowość na polskim rynku – poza aż 15 kanałami nowej generacji, już 18 stycznia Player poszerzy się o strefę bezpłatną z wybranym kontentem dostępnym także w modelu catch-up. Przed nami największe medialne wydarzenie 2024 roku w Polsce – wejście platformy MAX, które wymagało przejrzenia i konsolidacji digitalowego portfolio TVN WBD. W związku z tym zdecydowaliśmy się jeszcze bardziej zbudować i ugruntować pozycję Playera, włączając ogromny potencjał treści VOD.pl do nowej bezpłatnej strefy Playera. Dostęp do naszych programów będzie dzięki temu łatwiejszy i bardziej intuicyjny – dodaje Maciej Gozdowski, Group Vice President – Streaming w Warner Bros. Discovery w Polsce.

Bezpłatna strefa Playera wystartuje w serwisie już 18 stycznia. Funkcjonalności i treści VOD.pl zostaną przeniesione do Playera w poszerzonej odsłonie. Ofertę nowej – bezpłatnej – strefy Playera będą stanowić najlepsze programy od TVN WBD, ale również premierowe produkcje, a także wielkie hity (np. seriale „Upadek” i „Peaky Blinders”) oraz wyjątkowe wydarzenia tworzące ekskluzywną bibliotekę serwisu dla wszystkich. Wszyscy użytkownicy VOD.pl będą przekierowywani do nowej strefy Playera, do której będą mogli z łatwością zalogować się używając konta TVN (czyli dotychczasowego loginu i hasła do logowania w serwisie VOD.pl).

  Oto 15 kanałów nowej generacji od TVN:

  1. TVN KULTOWE SERIALE

  TVN KULTOWE SERIALE to kanał absolutnie obowiązkowy dla fanów seriali. I to nie byle jakich, ale tych najlepszych z najlepszych. TVN Kultowe Seriale to tytuły komediowo-obyczajowe, które na dobre zapisały się w pamięci widzów TVN oraz historii polskiej telewizji. Chwile spędzone z kanałem to sentymentalna podróż do niezapomnianych momentów spędzonych przed srebrnym ekranem. Dzięki TVN Kultowe Seriale przez cały dzień będą nam towarzyszyć bohaterowie takich hitów telewizyjnych jak: „Kasia i Tomek”, „BrzydUla”, „Camera Cafe” czy „39 i pół”. 

  2. TVN TELENOWELE

  TVN TELENOWELE to propozycja idealna dla fanów fabularnych historii o Kopciuszku oraz z życia codziennego. Seriale tworzące ramówkę kanału to tytuły bardzo dobrze znane widzom TVN. Zajrzymy do „Na Wspólnej” i przypomnimy sobie, jak wyglądały początki historii rodziny Ziębów i ich przyjaciół. Dodatkowo poznamy odpowiedzi na pytania: Jaki patent na miłość w 365 dni znalazła „Singielka”? Czy można się „Zakochać po uszy”? TVN Telenowele to potężna dawka obyczajowości i romantyzmu. Idealna dla singli i nie tylko!

  3. TVN SERIALE O KOBIETACH

  TVN SERIALE O KOBIETACH to kanał, gdzie to właśnie kobiety rozdają karty. Główne bohaterki tych seriali swoją siłą, a zarazem empatią podbiły serca widzek i widzów TVN, którzy na każdym kroku śledzili ich perypetie zawodowe oraz te najbardziej emocjonujące – romantyczne. TVN Seriale o Kobietach gwarantuje ponowne spotkania z Magdą Miłowicz („Magda M”), Agatą Przybysz („Prawo Agaty”), Anką Zawadzką („Przepis na życie”) oraz bohaterkami serialu „Ukryta prawda”.

  4. TVN MOMENTY PRAWDY

  TVN MOMENTY PRAWDY to kanał dla tych, którzy wytchnienia szukają przy historiach z życia wziętych. Trzon oferty programowej tworzą najpopularniejsze tytuły paradokumentalne firmowane przez TVN WBD. Wśród nich widzowie znajdą takie seriale i programy jak: „Ukryta prawda”, „Ten Moment”, „Zapisane w gwiazdach” czy wszystkie edycje uwielbianego przez Polaków eksperymentu telewizyjnego – „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Bo najlepsze historie pisze samo życie!

  5. TVN PRAWO I ŻYCIE

  TVN PRAWO I ŻYCIE to kanał dla wielbicieli historii z życia wziętych z literą prawa w tle. Użytkownicy Playera znajdą tutaj najpopularniejsze tytuły paradokumentalne m.in.: „Sędzia Anna Maria Wesołowska”, „Anna Maria Wesołowska”, „Sąd rodzinny”, a także wybrane odcinki takich seriali i programów jak: „Ukryta prawda” czy „Rozmowy w toku”. Wszystkie osadzone w tematyce życiowo – sądowej. Czy życie na granicy prawa się opłaca? Czy dobre chęci mogą być usprawiedliwieniem? W tych historiach znajdą się odpowiedzi na takie pytania!

  6. TVN SZKOŁA ŻYCIA

  TVN SZKOŁA ŻYCIA to kanał dla młodego widza, który po dniu nauki będzie mógł ponownie zajrzeć na szkolne korytarze i do swoich „przyjaciół”. Jednak tym razem z pozycji obserwatora. Ale nie tylko! Kanał TVN Szkoła Życia to także pozycje dla rodziców, którzy pragną być bliżej problemów, z jakimi boryka się dzisiejsze młode pokolenie. Wybrane seriale paradokumentalne – „Szkoła”, „19+” oraz niektóre odcinki „Ukrytej prawdy” – z pewnością dostarczą nie tylko rozrywki, ale też odpowiedzi na nurtujące pytania i zabiorą do świata nastolatków.

  7. TVN SZPITALNE HISTORIE

  TVN SZPITALNE HISTORIE to kanał idealny dla wszystkich fanów seriali paradokumentalnych łączących w sobie obyczajowe – prosto z życia – historie z ciekawymi przypadkami medycznymi. SOR, OIOM, sala operacyjna, ambulans – tutaj każdego dnia rozgrywa się walka o zdrowie i życie innych. Niestety, nawet najlepszym nie zawsze udaje się z niej wyjść zwycięsko. Ale nie poddają się, bo to droga, która nigdy się nie kończy. Wiedzą o tym doskonale bohaterowie „Szpitala” i „S.O.S. Ekipy w akcji. To oni każdego dnia będą towarzyszyć widzom na kanale TVN Szpitalne Historie.  

  8. TVN ŻYCIE JAK W BAJCE

  TVN ŻYCIE JAK W BAJCE to idealne miejsce dla wszystkich wielbicieli rozrywki typu „guilty-pleasure”, za pomocąktórej zaglądają do codzienności tych, którzy spełnili swój sen o bogactwie, luksusach i życiu bez zmartwień. Ale czy ich życie to bardziej blask, a może blichtr? Czy idealny świat naprawdę istnieje? Bohaterowie programów z gatunku reality „Żony Hollywood”, „Damy i wieśniaczki”, „Dżentelmeni i wieśniacy” czy „Królowe życia” z pewnością odpowiedzą widzom na to pytanie.

  9. TVN TALK SHOW

  TVN TALK SHOW to kanał dla tych, którzy szukają rozrywki w najlepszym wydaniu. Interesują się zmieniającymi się trendami, światem gwiazd, a przede wszystkim drugim człowiekiem. Po prostu lubią słuchać ciekawych rozmów. O to wszystko zadba kanał TVN Talk Show oraz programy tworzące jego ramówkę – „Rozmowy w toku”, „Miasto kobiet”, „Szymon Majewski Show” czy „Kuba Wojewódzki”. Każdy z tych tytułów na dobre wpisał się w historię telewizji i należy do grona tych, do których widzowie, mimo upływających lat, nadal chętnie wracają.

  10. TVN USTERKA

  TVN USTERKA to dwadzieścia cztery godziny z „Usterką”. To program z gatunku reality – niezbędnik, który odsłania pracę rodzimych złotych rączek, specjalistów od remontów i prac domowych. Czy wyższa cena to synonim lepszej usługi? Jakie sztuczki stosują ludzie niekompetentni, żeby przykryć swój brak doświadczenia? Dlaczego droższe nie zawsze znaczy lepsze? „Usterka” nie pozostawia pytań bez odpowiedzi. A wszystko to z przymrużeniem oka i dużą dozą humoru!

  11. TVN RAJSKA MIŁOŚĆ

  TVN RAJSKA MIŁOŚĆ to kanał, który zabierze użytkowników Playera w promieniach słońca i egzotycznych okoliczności przyrody w sam środek miłosnej walki o przetrwanie. Mówi się, że w miłości wszystkie chwyty są dozwolone. Wiedzą o tym uczestnicy takich programów jak: „Hotel Paradise”, „40 kontra 20” czy „Pałacowe Love”. TVN Rajska Miłość to doba spędzona w towarzystwie uczestników bikini reality, którzy walczą o szczęście. Dla jednych jest to prawdziwe uczucie, dla innych z kolei – bogactwo. Czy jedno może iść w parze z drugim?

  12. TVN W DOMU

  TVN W DOMU zabierze użytkowników Playera do… domu. I nie będzie to czas stracony! W ramówce kanału znajdą się tytuły rozrywkowo-poradnikowe, które pomogą widzom m.in. urządzić mieszkanie, znaleźć nowy przepis na obiad, natchnąć na zmianę wyglądu ich ogrodu czy zainspirują do wyjazdu. Gospodarze „Ugotowanych”, „Mai w ogrodzie”, „Nieoczywistych miejsc”, „Totalnych remontów Szelągowskiej”, „Odpicowanego mieszkania” i „Misji ratunkowej” już śpieszą z odsieczą wszystkim, którzy szukają zmiany!

  13. TVN KRYMINALNIE

  TVN KRYMINALNIE to kanał dla wielbicieli zagadek kryminalnych, którym emocji dostarcza podążaniem tropem zbrodni i mordercy. W ramówce użytkownicy znajdą uwielbiane seriale kryminalne każdego gatunku – od paradokumentalnych, przez lżejsze z zabarwieniem komediowym po gęste historie trzymające w napięciu od pierwszego do ostatniego odcinka. TVN Kryminalnie to codzienne spotkania z „Detektywami”, ekipą „Kryminalnych”, „Herkulesem” czy Saszą Załuską („Żywioły Saszy – Ogień”).

  14. TVN REWOLUCJE W KUCHNI

  TVN REWOLUCJE W KUCHNI to kanał przygotowany specjalnie dla wielbicieli królowej gastronomii – Magdy Gessler – i jej kolegów po fachu. Trzonem ramówki kanału będą najlepsze odcinki ze wszystkich sezonów „Kuchennych rewolucji”. Oprócz nich użytkownicy Playera znajdą także takie programy jak: „Ugotowani”, „10 zadań specjalnych Michel Morana”, „Pascal: po prostu gotuj!” czy „Kolekcja smaków”. Wszyscy zadbają, żeby gotowanie było nie tylko kolejną ekscytującą przygodą, ale też doskonałą rozrywką!

  15. TVN MOTO

  TVN MOTO to kanał dla prawdziwych pasjonatów motoryzacji. Ramówkę tworzą najlepsze treści motoryzacyjne z bogatej biblioteki TVN Warner Bros. Discovery. Wśród nich znajdą się takie programy jak: „Moto-on”, „Emil. Łowca radarów”, „Jazda nie-polska”, „Motocyklicznie”, „Operacja tuning”, „Projekt warsztat” czy „Wypadek-przypadek”. Każdy fan motoryzacji znajdzie tu coś dla siebie – od testów nowych aut po porady, jak naprawić usterkę czy zmniejszyć ryzyko kolizji. Zapnijcie pasy. Jazda zaczyna się już dziś!