PolSKI Turniej – 10 dni ze skokami narciarskimi w Eurosporcie 1 i Eurosporcie Extra w Playerze

Wisła, Szczyrk i Zakopane to następne przystanki w Pucharze Świata w skokach narciarskich. W ciągu 10 dni skoczkowie będą rywalizować w PolSKIm Turnieju, na który składają się trzy razy kwalifikacje, trzy konkursy indywidualne, konkurs duetów i konkurs drużynowy. Transmisja każdego skoku w Eurosporcie 1 i Eurosporcie Extra w Playerze.

PolSKI Turniej na antenie Eurosportu 1 i w Eurosporcie Extra w Playerze skomentują Marek Rudziński. W studiu realizowanym w Wiśle, Szczyrku i Zakopanem stałymi gośćmi Michała Korościela będą Magdalena Pałasz i Jakub Kot. Formę skoczków analizował będzie również trzykrotny medalista olimpijski, 10-krotny medalista mistrzostw świata i dwukrotny zdobywca Kryształowej Kuli Martin Schmitt. Reporterem podczas turnieju będzie Kacper Merk.

PolSKI Turniej to rywalizacja rozgrywana na skoczniach w Wiśle, Szczyrku i Zakopanem. W piątek rozegrane zostaną kwalifikacje do niedzielnego konkursu w Wiśle. Na sobotę zaplanowany jest konkurs duetów. Po dniu przerwy skoczkowie przeniosą się do Szczyrku, gdzie we wtorek odbędą się kwalifikacje, a dzień później konkurs indywidualne. W kolejny weekend walka o punkty Pucharu Świata toczyć się będzie w Zakopanem. W piątek zobaczymy kwalifikacje, w sobotę drużynówkę, a w niedzielę konkurs indywidualny wieńczący pierwszą edycję PolSKIego Turnieju. Każdy skok transmitowany będzie w Eurosporcie 1 i Eurosporcie Extra w Playerze.

Najważniejsze informacje dotyczące sezonu zimowego, artykuły, wywiady i materiały wideo są publikowane na stronie eurosport.pl, a także w mediach społecznościowych kanału. 

Plan transmisji w Eurosporcie 1 i Eurosporcie Extra w Playerze:

  • Piątek, 17:15, Wisła, kwalifikacje
  • Sobota, 15:00, Wisła, konkurs duetów
  • Niedziela, 15:00, Wisła, konkurs indywidualny
  • Wtorek, 17:15, Szczyrk, kwalifikacje
  • Środa, 16:45, Szczyrk, konkurs indywidualny
  • Piątek, 17:15, Zakopane, kwalifikacje
  • Sobota, 15:00, Zakopane, konkurs drużynowy
  • Niedziela, 15:00, Zakopane, konkurs indywidualny