Pierwsze urodziny serwisu cozatydzien.tvn.pl

Serwis cozatydzien.tvn.pl to showbiznes z pierwszej ręki. Jest tam, gdzie ulubione gwiazdy – na czerwonych dywanach, premierach filmowych, za kulisami ulubionych programów. Odkrywa tajemnice produkcji telewizyjnych i kinowych. Dostarcza każdego dnia najświeższe informacje ze świata filmu, muzyki i wydarzeń kulturalnych.

Świętuj z nami pierwsze urodziny! Serwis cozatydzien.tvn.pl to kontynuacja znanego i obecnego na antenie TVN od 22 lat programu „Co za tydzień”, którego prowadzącym jest Olivier Janiak. Równo rok temu zrobiliśmy relaunch strony www i poszerzyliśmy ofertę wydawniczą o codzienne informacje ze świata rozrywki i kultury, newsy, wywiady i cykle, których nie zobaczycie w telewizji. Wszystko po to, aby każdego dnia bawić i zaspokajać ciekawość na temat wydarzeń i gwiazd. 

Kliknij i dowiedz się więcej o serwisie co za tydzien.tvn.pl.

 Aby uczcić to wyjątkowe wydarzenie, zorganizowaliśmy plebiscyt #Co za rok!, podsumowujący 2022 rok, w którym wyróżniliśmy aż cztery kategorie: "Odkrycie Roku 2022","Gwiazda Filmowa 2022", "Gwiazda Muzyczna 2022" oraz "Inspiracja Roku 2022". Poznaj nominowane osoby i oddaj na nie swój głos! Czytaj więcej