"Kobieta na krańcu świata": making of

W ostatnim odcinku sezonu, Martyna Wojciechowska zaprosi widzów za kulisy nagrań do programu. Zobaczmy jak wyglądała praca na planie podczas kolejnych przystanków na krańcach świata. Ale to nie wszystko! Tym razem – przewrotnie – opowie o mężczyznach. Bo, choć tytuł cyklu to "Kobieta na krańcu świata", to podczas swoich licznych podróży prowadząca spotkała też wielu wspaniałych mężczyzn, będących wsparciem dla bohaterek programu.

EMISJA ODCINKA: 22 PAŹDZIERNIKA, NIEDZIELA, GODZ. 11:30, TVN I PLAYER.PL

"Większość życia jestem w drodze, poznałam wiele wspaniałych i inspirujących kobiet i wiem, że to nie liczba przebytych kilometrów czy odwiedzonych krajów jest najważniejsza. Najważniejsze jest spotkanie z drugim człowiekiem." Te słowa otwierały 14. sezon programu "Kobieta na krańcu świata". A making of, czyli kulisy powstawania odcinków są rozwinięciem tej myśli. Podróże to lekcja pokory, cierpliwości i otwartości. Uczą, że nie jest ważny cel, tylko droga, a bez wzajemnego wsparcia czasem trudno zrobić nawet najmniejszy krok. I dlatego też, żeby program mógł powstać potrzebny jest cały zgrany zespół. Ten w Polsce i ten na krańcach świata.
 
W ósmym, ostatnim odcinku programu, Martyna pokaże czym jest "team spirit" i jak wygląda praca na planie, ale też na czym polega prawdziwe wsparcie, które ma od ekipy produkcyjnej, tak jak bohaterki odcinków od swoich partnerów. Wokół "kobiet z krańców świata" jest bowiem wielu wspaniałych mężczyzn i to właśnie ich sylwetki przedstawimy widzom i widzkom.