Final Four Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych w weekend na żywo w Eurosporcie i Playerze

W sobotę o godzinie 18:00 Barlinek Industria Kielce zmierzy się z PSG w półfinale Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Finał, w którym mistrzowie Polski mogą mieć okazję do rewanżu na Barcelonie za porażkę sprzed roku, zaplanowano na niedzielę o godzinie 18:00. Wszystkie mecze Final Four Ligi Mistrzów pokaże na żywo Eurosport 1 i Player.

Przed nami najważniejsze mecze sezonu w piłce ręcznej! W sobotę i niedzielę cztery najlepsze drużyny klubowe Europy zagrają w Kolonii w turnieju Final Four Ligi Mistrzów. W pierwszym sobotnim półfinale SC Magdeburg zmierzy się z broniącą tytułu Barceloną. W ubiegłym sezonie drużyna z Hiszpanii po niezwykle emocjonującym finale zakończonym rzutami karnymi pokonała Barlinek Industrię Kielce. Czy w tym sezonie mistrzowie Polski wezmą rewanż i po raz drugi w historii zostaną najlepszą klubową drużyną Europy? Pierwszą przeszkodą na drodze do wyjątkowego sukcesu będzie PSG. Fantastycznie zapowiadający się półfinał rozpocznie się w sobotę o 18:00. Mecz o trzecie miejsce zaplanowany jest na niedzielę o 15:00, a finał rozegrany zostanie tego samego dnia o 18:00.

Wszystkie spotkania Final Four transmitowane będą w Eurosporcie 1 i Playerze. Turniej w Kolonii skomentują Iwona Niedźwiedź, Marek Rudziński, Krzysztof Bandych, Piotr Karpiński, Michał Świrkula i Michał Wszołek.

Najważniejsze akcje, najpiękniejsze bramki i efektowne obrony publikowane będą na stronie eurosport.pl oraz w mediach społecznościowych Eurosportu. Na profilu Eurosportu na Facebooku i Twitterze kibice piłki ręcznej mogą sprawdzić, jak zawodnicy Barlinek Industrii Kielce poradzili sobie z kolejnym wyzwaniem: tym razem Andreas Wolff, Daniel Dujszebajew i Tomasz Gębala sprawdzili się we wkrętkach i rzucie z trybun.  

Plan transmisji w Eurosporcie 1 i Playerze:

  • Sobota, 15:10, półfinał, SC Magdeburg – Barcelona, komentarz: Marek Rudziński, Krzysztof Bandych
  • Sobota, 18:00, półfinał, Barlinek Industria Kielce – PSG, komentarz: Piotr Karpiński, Iwona Niedźwiedź
  • Niedziela, 15:10, mecz o trzecie miejsce, komentarz: Michał Świrkula, Michał Wszołek
  • Niedziela, 17:45, finał, komentarz: Piotr Karpiński, Krzysztof Bandych