WIEM, CO JEM I WIEM, CO KUPUJĘ – NOWY SEZON

Kasia Bosacka wszędzie wytropi konsumencką ściemę, dokopie się do najgłębiej skrywanej prawdy, znajdzie dowody na niecne kłamstwa sprzedawców i producentów żywności! Wszystko po to, abyśmy my, konsumenci, poznali prawdziwe oblicze czyhających na nas w każdym sklepie pułapek i potrafili kupować świadomie. Na nowy sezon programu TVN Style „Wiem, co jem i wiem, co kupuję” zapraszamy od 15 listopada w każdą środę o godzinie 21.00 (CET – Berlin, Paryż), 22.25 (CST – Chicago) i 23.25 (EST – Nowy Jork, Toronto) do ITVN.

W tym sezonie prowadząca niezmiennie udzieli pomocnych rad dotyczących zakupów! Zrobimy przegląd najpraktyczniejszych i najbardziej wytrzymałych walizek. Podpowiemy, jakie mydło wybrać, żeby nie zaszkodziło naszej skórze. Podsuniemy sposób na długie, zdrowe rzęsy, a także doradzimy, jakie materace oraz krzesła są najbezpieczniejsze i najzdrowsze dla naszego kręgosłupa. Rozstrzygniemy odwieczny dylemat: czy podgrzewanie jedzenia w kuchence mikrofalowej nam szkodzi?

Zajmiemy się też prawami konsumenta. Czy ochroniarz zaglądający nam do torebki nie narusza naszych praw? Czy bezkarnie możemy zjeść podczas zakupów jedną truskawkę i za nią nie zapłacić? Oprócz tego podpowiemy, jaki zapach do domu sprawdzi się najlepiej i jak szkodliwy wpływ mogą mieć na nas smartfony, z którymi nie umiemy się rozstać… Pokażemy rzeczy, które nie ujrzały jeszcze światła dziennego. To wszystko i dużo więcej zobaczą Państwo już tej jesieni oczywiście na antenie ITVN. Zapraszamy!

Więcej informacji na itvn.pl

MATERIAŁY TVN STYLE