99 GODZIN

„99 godzin” to czas, w jakim mechanicy-amatorzy będą musieli zbudować auto swoich marzeń. Wszystko na bazie otrzymanego samochodu, w określonym czasie i budżecie. Jak poradzą sobie uczestnicy programu? Czy wystarczy im umiejętności i kreatywności? Po odpowiedzi zapraszamy do ITVN w każdy poniedziałek od 23 października o godz. 21.00 (CET – Berlin, Paryż), 22.05 (CDT – Chicago) i 23.05 (EDT – Nowy Jork, Toronto).

Jak strażackiego żuka OSP zamienić w kampera? Czy Fiat 126p może stać się limuzyną? 6 tysięcy złotych i 99 godzin - w takich ramach czasowych i finansowych musi zmieścić się ekipa FSO Pomorze. W skład zespołu wejdą: Andrzej - właściciel składu budowlanego, Mikołaj - pracownik firmy spedycyjnej, Mariusz - aktualnie bezrobotny, Olek - zawodowy kucharz i Krzysztof - zawodowy mechanik.

W pierwszym odcinku ekipa będzie miała za zadanie przerobić dostawczego Żuka w pełnowartościowego kampera. Wspólna praca nierzadko bywa testem dla przyjaźni – widzowie przekonają się, czy podzielanie pasji do motoryzacji rodem z PRL-u okaże się wystarczającym spoiwem, gdy ograniczony czas i piętrzące się trudności postawią powodzenie projektu pod znakiem zapytania. Na nowy program „99 godzin” zapraszamy do ITVN.

Więcej informacji na www.itvn.pl

MATERIAŁY TVN TURBO