ITVN - DZIEŃ DOBRY WAKACJE

Tego lata ekipa programu „Dzień Dobry Wakacje” zabierze widzów ITVN w podróż do najatrakcyjniejszych miejsc w Polsce i za granicą. Gwiazdy pokażą, jak odpoczywają, a dziennikarze przygotują najciekawsze reportaże i informacje. Na ulubiony poranny magazyn Polaków w wakacyjnej odsłonie zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 24 czerwca o godz. 8.30 (CET – Berlin, Paryż),  8.00 (CDT - Chicago) i 9.00 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN.

W wakacyjne weekendy najpopularniejszy polski program poranny będzie budzić widzów ciekawymi informacjami ze świata, smacznymi przepisami i niesamowitymi historiami, by następnie zabrać ich w podróż po najciekawszych miejscach w Polsce i za granicą. Nasi dziennikarze wraz z zaproszonymi gośćmi będą dyskutować na ważne, bieżące tematy i pochylą się nad sposobami na idealny wypoczynek. Zaproszeni do studia eksperci udzielą porad w kwestii stylu, zdrowia, żywienia i urlopowych planów.

Bez zadęcia i nudy zarówno prowadzący, jak i goście opowiedzą o tym, co warto zobaczyć i gdzie warto się udać. „Dzień Dobry Wakacje” zabierze widzów na dwie godziny odpoczynku i atrakcji między innymi do Kołobrzegu, Uniejowa, Kazimierza Dolnego oraz Krakowa. Na naszpikowany ciekawymi reportażami i przydatnymi poradami wakacyjny program zapraszamy w każdy weekend do ITVN!

Więcej informacji na itvn.pl

MATERIAŁY TVN