DEBEŚCIAKI – NOWY SEZON

Program TVN Turbo „Debeściaki” powraca na antenę ITVN. Od 28 stycznia zderzymy ze sobą opinie dwóch dziennikarzy motoryzacyjnych by zobaczyć, co z tego wyniknie. Na nowe odcinki zapraszamy do ITVN w niedzielę o godzinie 18.00 (CET – Berlin, Paryż), 17.55 (CST – Chicago) i 18.55 (EST – Nowy Jork, Toronto).

Patryk Mikiciuk i Adam Kornacki poszukają najlepszych ich zdaniem samochodów w różnych kategoriach. Czy uda im się znaleźć porozumienie i wspólny punkt zaczepienia? W tym subiektywnym przeglądzie położymy nacisk na emocje i detale wyróżniające zwłaszcza te mniej oczywiste wybory. Będziemy zestawiać ze sobą auta droższe z tańszymi, starsze z nowszymi, mocniejsze ze słabszymi - wszystko po to, by pokazać jak najpełniejsze spektrum motoryzacyjnego świata i mnogość perspektyw, z jakich można go eksplorować.

Adam Kornacki i Patryk Mikiciuk przetestują auta o łącznej wartości blisko 20 milionów złotych - w ich ręce trafią jedynie supersamochody! Porsche 959, Carrera GT i 918 Spyder, Ferrari 488 GTB i Testarossa, Lamborghini Aventador, McLaren MP4-12C czy Maserati Merak - wszystkie one przyciągają wzrok, imponują osiągami i przykuwają uwagę car spottersów, ale czy któryś z nich zasłuży na miano tego najlepszego? Zapraszamy do ITVN!

Więcej informacji www.itvn.pl

TEKST TVN TURBO