ITVN - AFERA FRYZJERA - NOWY SEZON

Zapraszamy na nowe odcinki programu TVN Style „Afera Fryzjera” od 18 lipca w każdy wtorek o godzinie 21.00 (CET – Berlin, Paryż) do ITVN // od 20 lipca w każdy czwartek o godzinie 22.05 (CDT – Chicago) i 23.05 (EDT – Nowy Jork, Toronto). W premierowych odsłonach nie zabraknie wyzwań, wzruszeń i cennych wskazówek.

Maciej Maniewski pomógł już wielu podupadającym salonom fryzjerskim, ale w Polsce wciąż nie brakuje zakładów, dla których pomoc jednego z najlepszych polskich stylistów fryzur jest ostatnią deską ratunku. Brak wyszkolonych fachowców, przestarzały sprzęt fryzjerski, niekompetentni właściciele, wystrój sprzed dwudziestu lat, fatalna obsługa – to tylko część problemów, z jakimi będzie musiał zmierzyć się prowadzący program „Afera Fryzjera”. Na szczęście ten specjalista potrafi postawić na nogi nawet najbardziej zapuszczony i zdezelowany zakład fryzjerski. Nie owija w bawełnę i ceni profesjonalizm. Czasem jest bardzo surowy, często musi być po prostu dobrym psychologiem. Problemy każdego salonu są niepowtarzalne i każdy z nich potrzebuje innej recepty na sukces. Tylko poznając niezwykłe historie ich właścicieli oraz pracowników, Maciej może znaleźć dla nich właściwe rozwiązanie.

Afera Fryzjera” powraca na ekrany z wielką pompą. Już w pierwszym odcinku mistrz nożyczek - Maciek Maniewski zabiera się za otwocki salon, w którym rezyduje cukierkowy Kubuś Puchatek z ferajną, a personel jest w stanie wojny. Przed Maćkiem zatem nie lada wyzwanie - czy uda mu się pozbyć bajkowych gości i, co trudniejsze, zakopać topór wojenny między przewrażliwioną szefową i jej pewną siebie pracownicą? Aby przekonać się, jak Maniewski sprawdza się w niecodziennej roli negocjatora - zapraszamy do ITVN!

Więcej informacji na itvn.pl

MATERIAŁY TVN STYLE