TV.TVNMEDIA.PL PIERWSZA W POLSCE PLATFORMA WIEDZY, INSPIRACJI I DYSKUSJI O TV

Biuro Reklamy TVN Media 21 listopada 2016, w światowy dzień telewizji, uruchamia platformę wiedzy, inspiracji i dyskusji o potencjale telewizji w świecie nowoczesnej komunikacji marek.

tv.tvnmedia.pl  to platforma zachęcająca polski rynek mediowy do aktywnego uczestnictwa w wymianie wiedzy i inspiracji o sile tv w efektywnym dialogu marek . Projekt można także śledzić na facebooku i instagramie @tvnmedia.pl

„To zupełnie nowy pomysł na polskim rynku. Jak dotąd w naszym kraju nie było platformy, która prezentowałaby i porządkowała wiedzę o efektywności telewizji. Nie ma też przestrzeni, w której może toczyć się dyskusja na ten temat. Dziś w światowym dniu telewizji Biuro Reklamy TVN Media, jako lider rynku reklamowego w Polsce, wychodzi z nową inicjatywą i zaprasza marketerów do analizy roli telewizji w efektywnej komunikacji marketingowej.” – mówi Piotr Tyborowicz, dyrektor Biura Reklamy TVN Media.

Czy istotność reklamy TV ulega drastycznej przemianie? Czy nowe formy reklamy wideo są w stanie ją zastąpić?  Jak spowodować by marki nie mówiły, ale prowadziły dialog i angażowały odbiorcę?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań na platformie www.tv.tvnmedia.pl

Elementem charakteryzującym identyfikację wizualną projektu ‘tv ♥ powered by tvnmedia’ jest motyw serca, który podkreśla główne cechy charakteryzujące telewizję jako medium – czyli emocje, które kontent TV wywołuje w widzach oraz istotę TV w efektywnej komunikacji marek.

Oprawa wizualna projektu nawiązuje do obrazu kontrolnego TV, a sposób jej animacji symbolizuje ewolucję telewizji w kontekście rozwoju technologicznego. W wyniku tej transformacji TV zyskało szereg nowych cech.

tv ♥ by tvn media to inspiracja, wiedza i opinie ekspertów ze świata mediów

Dołącz do nas!