KOLEJNA EDYCJA AKCJI WSPARCIA DLA NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCYCH W OKRESIE PANDEMII

#TVNpomagajmysobie to platforma ułatwiająca niesienie pomocy najbardziej potrzebującym. Doskonale sprawdziła się wiosną, gdy podczas pierwszej fali pandemii razem wspieraliśmy m.in. medyków, przedsiębiorców czy uczniów. Jesienią, w związku z drugą falą zachorowań, GOTUJEMY SIĘ NA PODWÓJNĄ POMOC. Łączymy walczące o przetrwanie restauracje w całej Polsce z najuboższymi, potrzebującymi wsparcia w formie ciepłego posiłku. Wszystkie środki z emisji charytatywnego bloku reklamowego i dedykowanych akcji antenowych emitowanych w dniu 12 grudnia na kanale TVN oraz zgromadzone na ten cel przez Fundację TVN „Nie jesteś sam” przeznaczymy na obiady dla osób potrzebujących. Ugotują je restauratorzy, którzy zgłoszą się do udziału w akcji.

„W TVN zawsze jesteśmy blisko widzów, reagujemy na bieżące wydarzenia, także w zakresie podejmowanych działań CSR. W ramach nowego projektu platformy #TVNpomagajmysobie wspieramy najbardziej potrzebujących – chcemy podarować ciepłe posiłki najuboższym, a tym samym wspomóc branżę gastronomiczną. Zapraszamy naszych Klientów i Partnerów do udziału w tym ważnym wydarzeniu. Wpływy z bloku reklamowego wyemitowanego 12 grudnia w TVN po „Faktach” oraz z innych, dedykowanych akcji antenowych będą w całości przekazane potrzebującym”  - mówi Marcin Idzik, Dyrektor Działu Sprzedaży w TVN Media.

Oferta obejmuje emisję spotu w specjalnym bloku reklamowym na głównej antenie TVN, w którym cena za obejrzenie reklamy przez 1 widza wieku 4+ wyniesie 0,02 zł. Maksymalny poziom inwestycji Partnera to 70.000 zł dla kopii 30”. Jeżeli widownia bloku będzie wyższa różnicę dopłaci TVN Grupa Discovery. Dodatkowo spot wyemitowany zostanie na kanale YouTube TVN. Możliwe są także dodatkowe świadczenia wokół akcji #TVNPomagajmysobie na antenie TVN oraz w mediach społecznościowych.

Wydatki w ramach akcji ‘#TVNpomagajmysobie2” są zaliczane na poczet realizacji wydatków w segmencie TVN jako wydatki cennikowe.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, która dostępna jest u przedstawicieli Biura Reklamy TVN Media.

Więcej o akcji #TVNpomagajmysobie