TVN MEDIA SP. Z O.O. ZAWARŁA Z ORANGE POLSKA SA POROZUMIENIE O SPRZEDAŻY CZASU REKLAMOWEGO

TVN Media Sp. z o.o. zawarła z Orange Polska porozumienie o sprzedaży czasu reklamowego w kanale Orange sport, należącym do Orange Polska SA.

Od stycznia 2015, na mocy porozumienia o współpracy, TVN Media pod marką Premium TV będzie reprezentować handlowo Orange Polska, właściciela kanału o profilu sportowym Orange sport.  Premium TV będzie reprezentować Orange sport w zakresie sprzedaży i planowania czasu reklamowego, tym samym kanał zasili portfolio oferty Premium TV.

Orange sport to polskojęzyczny kanał o profilu sportowym, obecny w dystrybucji kablowo-satelitarnej od 2008 roku. Oferta programowa kanału obejmuje piłkę nożną oraz sporty walki. Od 2010 roku kanał objęty jest monitoringiem Nielsen Audience Measurement i w 2014 roku jego udział w rynku oglądalności telewizyjnej wyniósł 0,1% w komercyjnej grupie celowej (obejmującej osoby w wieku 16-49 lat).

Premium TV jest częścią biura reklamy TVN Media. Oferta Premium TV przeznaczona dla reklamodawców obejmuje 51 kanałów telewizyjnych od stycznia 2015. Udział w oglądalności kanałów reprezentowanych przez Premium TV w roku 2014 wyniósł  23,9% w grupie A16-49 (dane: Nielsen Audience Measurement).

Biuro Reklamy TVN Media Sp. z o.o. – największe biuro sprzedaży reklam w Polsce proponujące nowoczesną komunikację w ogólnopolskiej stacji TVN, kanałach z szerokiej palety Premium TV oraz najbogatszą ofertę jakościowego video on-line. Biuro tworzy zespół specjalistów kreujących nieszablonowe rozwiązania dla swoich klientów.