TVN MEDIA NAJLEPSZYM BIUREM REKLAMY TELEWIZYJNEJ 2015 ROKU!

W 12. edycji Raportu Specjalnego „Biura Reklamy” przygotowanego przez "Media & Marketing Polska" we współpracy z firmą Millward Brown spółce TVN Media przyznano tytuł  „biura reklamy telewizyjnej roku”.

W uzasadnieniu decyzji o przyznaniu nagrody TVN Media napisano: „W mijającym roku trendy na rynku reklamy telewizyjnej wyznaczało właśnie biuro reklamy TVN. (…) Konsekwencja we wdrażaniu nowatorskiej polityki handlowej i w prowadzeniu biznesu, udane próby zbliżenia TV i internetu – również w warstwie reklamowej – oraz powiązany z tym znaczący rozwój oferty wideo sprawiają, że biuro reklamy TVN zyskało pozycję innowatora rynku.”

Autorzy badania podkreślili, że biuro reklamy TVN jest szczególnie doceniane przez klientów za umiejętność doradztwa oraz oferowania ciekawych rozwiązań  na rzecz marketerów, agencji i nadawców.

W odniesieniu do oferty biura w objętym podsumowaniem roku 2015 zaznaczono, że „ w ofercie TVN Media pojawiło się kilka kanałów będących inicjatywą Grupy TVN lub współpracujących z nią partnerów. Zaobserwować można też wzrost biznesu online – zarówno w obrębie działań własnych nadawcy, jak i poszerzenia reprezentacji handlowej. Zapowiedzią nowego myślenia o produkcji treści jest pierwszy własny serial przygotowany z myślą o dystrybucji online, co stwarza też nowe przestrzenie reklamowe”.

Wszystkim klientom, którzy przyczynili się do uzyskania przez nas najwyższych ocen i tytułu „biura reklamy telewizyjnej roku”, jak również tym z Państwa, którzy wskazali nam obszary, w których wciąż możemy się doskonalić, by jeszcze lepiej odpowiadać na Wasze potrzeby i oczekiwania, serdecznie dziękujemy!

Zespół Biura Reklamy TVN Media