„PRZEDZIWNA PLANETA ZIEMIA” – DARREN ARONOFSKY I WILL SMITH ZABIORĄ WIDZÓW W NIEZWYKŁĄ PODRÓŻ PO ZIEMI I KOSMOSIE

Już w kwietniu National Geographic pokaże wyjątkową produkcję „Przedziwna planeta Ziemia”, której reżyserem jest Darren Aronofsky, a poprowadzi ją Will Smith.

10-odcinkowa seria dokumentalna przedstawia historię Ziemi – naszej niezwykle zróżnicowanej planety, której wszystkie części są ze sobą połączone. Jej twórcy spróbują odpowiedzieć na pytanie, co sprawia, że jest ona wyjątkowa i dlaczego, w przeciwieństwie do wielu niegościnnych zakątków kosmosu, rozwinęło się na niej życie. W kolejnych odcinkach pojawią się goście specjalni – słynni astronauci, którzy podzielą się z widzami swoimi przemyśleniami i emocjami, opiszą dramatyczne i inspirujące wydarzenia oraz odwołają się do nauki, aby wyjaśnić, jakie magiczne zrządzenia losu sprawiły, że życie nie tylko rozwinęło się, ale także przetrwało na Ziemi.

Premierowe emisje serii „Przedziwna planeta Ziemia” we wtorki, od 3 kwietnia o 22:00.

National Geographic to kanał, który oferuje dostęp do unikalnych ludzi, miejsc i zdarzeń na całym świecie. Angażuje i stawia wyzwania, by poznać głębiej, na nowo. Program „Przedziwna planeta Ziemia” to nie tylko mądra i oparta na faktach rozrywka, ale przede wszystkim zapierające dech w piersiach ujęcia Ziemi widzianej z kosmosu.

Współpraca sponsorska i promocja marki przy produkcji „Przedziwna planeta Ziemia” zapewni efektywną kampanię wizerunkową Partnera. Dopasowana do miejskiej i zamożnej widowni oferta programowa National Geographic (245 AFF, M 35-54 3500+; 191 AFF, A 25-49 500k+)* to gwarancja dotarcia do jakościowych grup widzów. Uznani twórcy, ciekawa tematyka, dobre wyniki stacji National Geographic oraz kreatywne i wyróżniające się z szumu reklamowego formy promocji dają unikalną możliwość zaistnienia marki Partnera.

Dane: NAM, I-II 2018, 6:00-25:59, AFF, Dayparts. *dochód rozporządzalny netto per gospodarstwo domowe.